Sāk darboties «Uzticības tālrunis tēviem»

Pirms Tēva dienas "Uzticības tālrunis" - 116111 rīko akciju tēviem, informēja Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija.

Septembra otrajā svētdienā Latvijā tiek atzīmēta starptautiskā Tēva dienu. Gatavojoties šim notikumam, bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 (UT) rīko akciju "Uzticības tālrunis tēviem".

Akcija notiks visu nedēļu no 8. līdz 14. septembrim. Tās laikā tēvi ir īpaši aicināti zvanīt UT speciālistiem un saņemt profesionālas psiholoģiskās konsultācijas un atbalstu jautājumos saistībā ar bērniem, pārrunājot dažādas iespējami aktuālas tēmas, piemēram, bērnu un vecāku savstarpējās attiecības, konfliktu risināšanas iespējas, bērnu attiecības ar vienaudžiem un skolotājiem, dažādus bērna drošības aspektus internetā.

Tieši tāpat tēvus var interesēt jautājumi par bērnu attīstības fiziskajiem, garīgajiem un emocionālajiem aspektiem, rīcība gadījumā, ja bērns ir cietis no fiziskas, emocionālas vai seksuālas vardarbības, dažādas bērna emocionālās problēmas, kā arī bērna pozitīvās disciplinēšanas metodes.

Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 ir bezmaksas tālruņa līnija, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā telefona. Uzticības tālrunim var zvanīt darba dienās no plkst. 08:00 līdz plkst. 23:00, sestdienās no 08:00 līdz 22:00 un svētdienās no 10:00 līdz 22:00.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti