Valsts valodas dienas akcija lieliem un maziem Dzintara Soduma zīmē

Rakstniecības un mūzikas muzejs aicina pievienoties Valsts valodas dienas akcijai, ko šogad atzīmē Dzintara Soduma zīmē ar viņa romāna pārfrāzētu nosaukumu "Savai valodai audzināts".

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Muzejs piedāvā divas aktivitāšu idejas, no kurām var izvēlēties vienu vai arī piedalīties ar savu ideju.

- Domājot par Dzintara Soduma izcilo meistardarbu - Džeimsa Džoisa "Ulisa" tulkojumu, skolēnus un apmeklētājus aicina veidot kopīgu "apziņas plūsmas" tekstu - katrs dalībnieks pievieno vienu teikumu klāt iepriekšējam tekstam, tādējādi Valsts valodas dienā veidojot vienotu apziņas plūsmas tekstu.

- Skolēni un apmeklētāji ir aicināti izdomāt trāpīgus un lakoniskus aforismus saistībā ar Valsts valodas dienas moto - "Savai valodai audzināts", iespējams, ietekmējoties no Dz. Soduma aforismu un izteicienu grāmatas "Virtuves piezīmes".

Plašāka informācija par to, kā pieteikties Valsts valodas dienas pasākumu kartē, pieejama šeit.

 Turpinot tradīciju, arī šogad Rakstniecības un mūzikas muzejs (RMM) apkopos Valsts valodas dienas svinētāju aktivitātes no visas Latvijas vienotā pasākumu kartē. Līdzīgi kā citus gadus aicinām pievienoties, izdomājot savu vissvinīgāko, trakulīgāko, interesantāko, sirsnīgāko, tautiskāko vai mūsdienīgāko Valsts valodas dienas svētku svinēšanas ideju, kura sasaucas ar RMM piedāvāto Valsts valodas dienas moto “Savai valodai audzināts”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti