Rīta Panorāma

Inflācija lēnām aug

Rīta Panorāma

Taxify: Latvijā jāsakārto kopbraukšanas regulējums

Starptautiskais forums «Laiks bērniem! Ceļā uz ģimenei draudzīgāko sabiedrību»

Starptautiskā forumā Rīgā izstrādās rekomendācijas demogrāfiskās situācijas uzlabošanai ES

Rīgā notiks starptautisks forums "Laiks bērniem! Ceļā uz ģimenēm draudzīgāko sabiedrību”. Forumā pārstāvji no vairāk nekā 10 Eiropas valstīm ieradušies Latvijā, lai dalītos pieredzē un izstrādātu kopējas rekomendācijas demogrāfiskās situācijas uzlabošanai un ģimenes atbalsta politikas attīstības veicināšanai Eiropas Savienībā (ES).

LTV raidījumā “Rīta Panorāma” foruma radošās darba grupas pārstāvis Oto Ozols skaidro, ka Latvijā ceļu uz ģimenēm draudzīgāku sabiedrību esam uzsākuši  enerģiski, ir daudz paveikts, palielinot atbalstu ģimenēm, īpaši lielākajām ģimenēm, sekmīgi ieviestas 3+ kartes un krietni palielinājies atbalsts audžuģimenēm. Valdība pēdējos gados pieņēmusi 20 jaunas iniciatīvas ģimeņu atbalstam.

Oto Ozols uzskata, ka demogrāfija valstī nesakārtojas pati no sevi, svarīga ir valsts attieksme pret ģimenēm ar bērniem.

Kristīne Šreibere no Barselonas dalās savas valsts pieredzē, stāstot, ka ģimenes tradīcijas ir stipras, bet jaunajām ģimenēm bieži pietrūkst materiālā atbalsta no valsts. Šajā forumā Latvijā Kristīne vēlas apmainīties ar pieredzi un idejām un mācīties no citu valstu pieredzes, īpaši izglītības jomā.

Šis forums ir valdības un sadarbības platformas ''Demogrāfisko lietu centrs'' iniciatīva, tajā būs iespējams dalīties ar pieredzi un kopā izstrādāt kopējas rekomendācijas, kā Eiropā vislabāk realizēt atbalsta programmas ģimenēm.

Forums "Laiks bērniem! Ceļā uz ģimenēm draudzīgāko sabiedrību” notiek Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Rīgā šā gada 9. un 10. augustā valsts iniciatīvas "Latvijas Goda ģimenes gads” īstenošanas ietvaros.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti