Renārs Kaupers aicina uz koncertuzvedumu ģimenēm «Māja, skurstenis un mēs»

Trešdien, 29. maijā, koncertuzvedumā "Māja, skurstenis un mēs" uz Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) aulas jeb Pārdaugavas koncertzāles skatuves tiksies harizmātiskais mūziķis Renārs Kaupers, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas zēnu koris diriģentes Ilzes Balodes vadībā, ritma grupa Jāņa Strazda vadībā un tautas deju kolektīvs "Banga" Kristīnes Kārkliņas vadībā. Koncertā klausītājus priecēs Renāra Kaupera dziesmas ar Ineses Zanderes tekstiem no albuma "Sasauc smieklus izklīdušus", kā arī citi bērnu iemīļoti skaņdarbi.

“Pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem tūdaļ noslēgsies mācību gads. Koncerts dos iespēju to svinēt iedvesmas pilnā, pacilājošā gaisotnē, noskaņojoties garajām vasaras brīvdienām,” stāsta RSU aulas vadītāja Astra Puriņa, kas aicina šo pasākumu baudīt gan ģimenes ar bērniem, gan klašu kolektīvus.

"Māja, skurstenis un mēs" programma 29. maijā būs skatāma ģenerālmēģinājumā plkst. 16.00 un vakara koncertā plkst. 19.00.

Mūziķis Renārs Kaupers tandēmā ar skolas vecuma māksliniekiem publiku RSU aulā ir priecējis jau iepriekš, pērn oktobrī sniedzot enerģisku koncertu Viens prāts ar otru kopā ar ērģelnieci Ivetu Apkalnu un Latgales dziedošajiem un dejojošajiem bērniem. Arī šī koncertprogramma solās būt dinamiska un ģimeniski sirsnīga.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti