«Paukojam un Šmaukojam» - vasaras brīvlaika noslēguma pasākums bērniem

1.septembrī - Zinību dienā vecākus un bērnus aicina uz Operetes teātra iestudējumu - muzikāli izklaidējošu izrādi bērniem “Paukojam un Šmaukojam”.

Pasākums notiks Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Pirms izrādes (no 16.00) varēs doties bērnu ekspresī pa bibliotēku, atklāt bērnu dzejas kabīnīti, paciemoties virtuālajā video tūrē pa Getliņu poligonu un PET Baltijas pudeļu pārstrādes rūpnīcu, uzzināt, kā top garda maizīte, salikt neparastas Latvijā tapušās puzles, saņemt bezmaksas konsultāciju pie profesionāla psihologa, mācīties draudzēties un kontrolēt savas dusmas, kā arī piedalīties citās jautrās aktivitātēs un rotaļās.

Pasākuma otrā daļā (18.00), visi aicināti uz muzikāli izklaidējošu izrādi bērniem “Paukojam un Šmaukojam”. Galveno varoņu Pauka un Šmauka neparastie piedzīvojumi atkal un atkal apliecinās, ka dzīve ir pārsteigumu pilna un ka galvenā vērtība šajā dzīvē ir laba sirds.

Izrādi kuplina visu iemīļoti Arvīda Žilinska bērnu hiti - dziesmas, un Operetes teātra solisti: Valērija Koļago - Pauks, Laura Purena - Šmauks, Mārcis Maņjakovs vai Arturs Mangulis, Emīls Kivlenieks, Kārlis Rūtentāls, Anastasija Dolgoņenko, Sabīne Krilova, Emīls Klaužs, Tatjana Kopača, Artūrs Zvirbulis, Vjačeslavs Aleksejevs, Ansis Bētiņš. Izrādēs piedalās arī „Zaķu orķestris” - džeza pianists Madars Kalniņš un operetes instrumentālā grupa.

Izrādes režisors Valdis Lūriņš, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, kostīmu māksliniece Jurate Jurjāne-Silakaktiņa, scenogrāfs Oskars Dreģis, producente un muzikālā konsultante Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti