Māris Verpakovskis: Bērni gaida iespēju kopā uzspēlēt futbolu

Tikšanās ar bērniem bijušajam Latvijas izlases futbolistam Mārim Verpakovskim vienmēr bijušas aizraujošas un interesantas, īpaši pārsteidzoši ir bērnu jautājumi.

Futbolists Māris Verpakovskis atcerējās, ka pats no agras bērnības allaž braucis uz sporta nometnēm, no pirmās gan aizmucis uz mājām, jo vide likusies neparasta un režīms pārāk nopietns, bet pieaugot tās sācis gaidīt, iemācījies patstāvību un sapratis, ka ir labi pašam atbildēt par savu laiku, būt kopā ar draugiem.

Māris vairākkārt viesojies arī Liepājas bērnunamā, kur uzspēlējis ar puikām futbolu un vairākiem, viņaprāt, perspektīviem zēniem ieteicis nopietni trenēties. Futbola kluba "Liepāja" prezidents atzīstas, ka ir aicināts uz Latvijas Bērnu fonda organizētajām vasaras nometnēm bērniem ar īpašam vajadzībām un šīs tikšanās bijušas neaizmirstamas.

Latvijas Televīzija (LTV) un Latvijas Bērnu fonds (LBF) turpina tradīciju - labdarības akciju „Nepaej garām!”. Šogad akcijas «Nepaej garām!» mērķis ir vākt ziedojumus vasaras nometnēm bērniem ar īpašām vajadzībām no visas Latvijas. Atbalsts var būt dažāds, ne vienmēr tie ir tikai naudas līdzekļi, tie var būt transporta pakalpojumi, dažādu materiālu sagādāšana, kas palīdz bērniem attīstīt talantus radošās darbnīcām un vienkārši ciemošanās pie bērniem. Vairāki Latvijā populāri cilvēki - mākslinieki, mūziķi, sportisti jau viesojušies pie bērniem viņu vasaras nometnēs.

Jau šobrīd darbojas akcijas ”Nepaej garām!” ziedojumu tālrunis – 90006484,

uz kuru piezvanot iespējams ziedot  1,42 eiro bērniem ar īpašām vajadzībām, lai desmit šīs vasaras dienās bērni varētu uzlabot veselību, pilnveidot savas radošās prasmes un atpūsties speciālās  nometnēs.

2017. gadā 23 nometnēs piedalījās 600 bērni no astoņām lielajām pilsētām un 64 novadiem. Arī šogad plānots noorganizēt ne mazāk bezmaksas nometņu bērniem ar īpašām vajadzībām, bērniem no maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, integrācijas nometnes un nometnes bērniem, kas cietuši vardarbībā. Vienas nometnes kopējās izmaksas ir 9 500 eiro, bērns tajā uzturas 10 dienas.

Akcijas mērķis ir uzdāvināt vasaru un piedzīvojumu  visai ģimenei, tieši tālab arī

akcijas koncertā, kas tiešraidē būs skatāms gan  31. martā LTV1 ēterā, gan internetā  plkst. 21.25,

zālē un uz skatuves redzēsim ģimenes. Koncertā piedalīsies Sējānu un Kaukuļu ģimenes, aktieris Mārcis Maņjakovs ar krustdēlu, Valts Pūce un ''Da Gamba'', Kaspars Zemītis un ''Sudden Lights'', brāļi Intars un Lauris Busuļi, Ira un Rūta Dūdumas un citi mākslinieki.

Sadarbībā ar LSM pirms koncerta  un tā laikā darbosies bērnu radošās darbnīcas.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti