Labdarība akcijas «Nepaej garām!» koncerta laikā saziedo 42 000 eiro

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 5 mēnešiem.

 

Svētdien, 11. decembrī, LTV koncertstudijā norisinājās Latvijas Televīzijas un Latvijas Bērnu fonda kopīgi rīkotās labdarība akcijas “Nepaej garām!” koncerts, kura laikā tika saziedoti 42 053 eiro vasaras nometņu organizēšanai bērniem, kuri cietuši no vardarbības ģimenē. 

Šī ir astotā reize, kad LTV un Latvijas Bērnu fonds adventa laikā aicināja līdzcilvēkus ieklausīties, ieskatīties un piedalīties akcijā “Nepaej garām!”. Šogad savāktie līdzekļi tiks novirzīti vasaras rehabilitācijas un atpūtas nometņu rīkošanai bērniem, kuri ir cietuši no vardarbības, sniedzot viņiem iespēju atgūt bērnību. Vienā nometnē vienlaikus atpūšas, rotaļājas, savus talantus attīsta un speciālistu konsultācijas saņem 25 bērni.

Labdarības koncerta abās daļās uz skatuves kāpa gan lieli, gan mazi mākslinieki. Koncertā skanēja Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna un citu autoru dziesmas, savu vēlējumu emocionālās melodijās pauda Karīna Tatarinova, Annija Putniņa, Aleksandra Špicberga, Amanda Grīnberga, Normunds Rutulis, Goran Gora, Valters Frīdenbergs, Lauris Valters, Aija Skrīvere, Evita Zālīte, grupa “Melo-M”, Rīgas gospeļkoris, “Latvian Voices”, kā arī citi solisti un muzikāli kolektīvi. Vakara vadītājs, Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers, koncerta laikā lasīja īsus fragmentus no sirsnīgām bērnu grāmatām, savukārt audžumamma Signe Ezeriņa dalījās pieredzē, ko nozīmē ļaut bērniem piedzīvot bērnību pēc pāridarījuma. Skatītāji varēja ieklausīties arī smeldzīgos bērnu stāstos, kurus pierakstījuši krīzes centru pedagogi un speciālisti.

Koncerta laikā tika saņemts vairāk nekā 29 000 zvanu, un kopējā saziedotā summa ir 42 053 eiro.

Vienas specializētās nometnes noorganizēšanai nepieciešami vismaz astoņi tūkstoši eiro.

Ziedojumu tālrunis 90006484 ir aktīvs arī pēc koncerta. Zvanot uz to, jums ir iespēja ziedot 1,42 eiro, kas palīdzēs bērniem atgūt stabilitāti un ticību dzīvei.

Latvijas Bērnu fonds un Latvijas Televīzija sadarbību aizsāka 2009.gadā, kad Ziemassvētkos pirmo reizi aicināja sabiedrību iesaistīties akcijā “Nepaej garām!”. Sākotnēji tās mērķis bija atbalstīt ģimenes, kuras pieņēmušas bāreņus vai bērnus, kuru bioloģiskajiem vecākiem atņemtas vecāku tiesības. Taču jau sesto gadu par akcijas mērķi ir kļuvis atbalsta sniegšana bērniem un ģimenēm, kuras ir cietušas no vardarbības. 

Pērn LTV un Latvijas Bērnu fonda (LBF) kopīgi rīkotās labdarības akcijas "Nepaej garām!" koncertā saziedoti 38 340 eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti