Liepājas Leļļu teātris mazos skatītājus aicina uz vasaras izrādēm

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Liepājas Leļļu teātris piedāvā klātienes izrādes ar mazā skatītāja vasarai noderīgām atziņām, aicinot uz tikšanos ar pūcīti Ucipuci, Ruksīti no izrādes “Kā Ruksītim gāja” un Sarkangalvīti, paziņojumā presei informēja teātra pārstāvji.

Piektdien, 23, jūlijā 19.00  lielam apkampienam plaši spārnus vērs pūcīte Ucipuci, kura klātienē skatītājus nav satikusi jau gadu. Izrādē “Ucipuci meklē mājas” pūcīte  Ucipuci un viņas draugi ļausies piedzīvojumiem tālajā Itālijā, kur pūcīti nejauši aizmiris viņas saimnieks, puisēns Krišs. Lai nokļūtu mājās, pūcīte pārvarēs bailes  no tumsas un lidošanas,  mācīsies saprast itāļu valodu un uzticēties jauniem draugiem. Ucipuci jauniegūtajam, viedajam draugam Odam krājumā ir daudz vērtīgu padomu, viens no tiem – kā nepazaudēties. Un šīs zināšanas ir noderīgas ikvienam mazam cilvēkam, kurš vasarā nokļuvis ļaužu pilnā pludmalē vai kopā ar vecākiem devies ceļojumā. Pūcīti Ucipuci izrādē atveido aktrise Ilze Jura, bet pūcītes draugu lomās iejūtas aktieris Pēteris Lapiņš. Pēc Zanes Zustas darbu motīviem izrādi veidojis Ģirts Šolis, lipīgās dziesmas komponējis Miks Frišfelds.

Vasaras saule silti silda arī Ruksīti no izrādes “Kā Ruksītim gāja”. Saulīte tā vien  rosina nolikt malā darbus un baudīt bezrūpību. Pagulēt, parotaļāties un paēst taču ir daudz jaukāk un vieglāk nekā strādāt un celt sev jaunu māju. Brīvdomības un laiskas dzīves vilinājumu ir tik daudz, ka vienā tādā strādātnegribēšanas un atpūstiesgribēšanas brīdī Ruksītis nolemj doties prom no mājām pie saviem meža radiem. Kā viņam pie meža radiem gāja, to vēsta pēc Dzidras Rinkules Zemzares  poēmas motīviem veidotā dziesmu spēle. Dziesmas komponējis Atvars Sirmais, izrādi iestudējusi Dace Skadiņa, bet lomās Vija Mežale, Denisa Braša un Ingars Gudermanis. Ruksīša piedzīvojumiem ir iespējams sekot  25.jūlijā pulksten 12.00.

Savukārt 1.augustā skatītājus gaida tikšanās ar labi zināmu brāļu Grimmu pasaku varoni – Sarkangalvīti. Nokļuvusi mežā viņa nemaz nejūtas vientuļa, bet uzsāk nebēdnīgu rotaļu ar tauriņiem un meža zvēriem, pat citkārt ļauno Vilku, kurš Liepājas Leļļu teātra iestudējumā nemaz nav ļauns, tikai apvainojies, ka visi aizmirsuši viņa dzimšanas dienu. Lomas atveido Denis Braša un Ingars Gudermanis, iestudējuma režisors Juris Ločmelis, komponists Jānis Strazds.

Biļetes uz Liepājas Leļļu teātra izrādēm iepriekšpārdošanā nopērkamas Biļešu Paradīze kasēs Internetā www.bilesuparadize.lv , kā arī  vienu stundu pirms izrādes sākuma Liepājas Leļļu teātrī, Rožu laukumā 5/6.

Apmeklējot Liepājas Leļļu teātri pieaugušajiem jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments un Covid-19 sertifikāts, kurš apstiprina, ka:  ir veikts pilns Covid-19 vakcinācijas kurss, izslimots Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā,  saņemts negatīvs Covid-19 testa rezultāts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti