Izdevniecība «Liels un mazs» saņem starptautisku atzinību

“Liels un mazs” nominēta Londonas Grāmatu tirgus Starptautiskās izcilības balvai kā labākā Baltijas valstu bērnu un jauniešu grāmatu izdevniecība.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Starptautiskais Londonas Grāmatu tirgus, kurā goda viesu statusā šogad ir visas trīs Baltijas valstis, notiks no 10. līdz 12. aprīlim. Tajā piedalīsies arī bērnu grāmatu izdevniecība “Liels un mazs”, kas līdzās Igaunijas un Lietuvas izdevējiem izvirzīta balvai par labākā bērnu un jauniešu izdevēja titulu.

Balvas mērķis ir izcelt labākos grāmatniecības nozarē, īpaši akcentējot izdevējus, projektus un grāmatniecības nozares pārstāvjus no tirgus goda viesu valstīm, tāpēc atsevišķās balvas kategorijās nominētas tikai Baltijas valstu izdevniecības. Balvas ieguvēji tiks paziņoti 10. aprīlī.

Londonas Grāmatu tirgus izcilības balvām nominētas arī izdevniecības “Zvaigzne ABC”, “Dienas Grāmata”, “Publica”, kā arī Latvijas Nacionālā bibliotēka.

“Liels un mazs” nominēta arī starptautiskā Boloņas Bērnu grāmatu tirgus balvai “Gada labākais bērnu grāmatu izdevējs Eiropā”. Šīs balvas ieguvēji tiks paziņoti 26. martā Boloņā.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti