Kultūras Rondo

Eināra Pelša krājums "Condom" - eksperimentālās dzejas parauggrāmata

Kultūras Rondo

Māris Čaklais dzejā, atdzejā, esejās, vēstulēs un kultūras telpā

Ar deju iestudējumu bērniem "Čipolīno" Daugavpils teātris sāk jauno gadu

Daugavpils teātrī «Čipolīno» pirmizrāde, zīmējumu konkursa dalībniekiem pārsteigums

Jau šo svētdien, 7. janvārī, plkst. 12.00 Daugavpils teātrī notiks pirmizrāde pirmajam deju iestudējumam bērniem šī teātra vēsturē - „Čipolīno”. Iestudējuma idejas autore un horeogrāfe ir Irina Saveļjeva.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Mazie skatītāji varēs iepazīties ar brīnišķīgu pilsētiņu-dārzu, kurā dzīvo ļoti labestīgi un draudzīgi iemītnieki: putni, kuri māk sarunāties ar ziediem, jāņtārpiņi, kuri tumsā izgaismo ceļu visiem dārza iedzīvotājiem. Šeit dzīvo arī divas apburošas meitenītes Ķirbīte un Redīsīte, kuras draudzējas ar puisēnu-sīpoliņu vārdā Čipolīno. Diemžēl šiem draugiem nāksies saskarties ar mantkārīgā Citrona un Tomāta ļaunprātību. Bet mūsu varoņi nepadosies bez cīņas!

Krāšņie varoņi iztāstīs šo stāstu ar deju palīdzību, ļaujot bērniem attīstīt sevī iztēli. Turklāt izrādē tiks iesaistīti bērnu vidū tik ļoti iecienītie mūsdienīgie gadžeti. Savukārt itāļu rakstnieka Džanni Rodāri vēstījums paliks nemainīgs: tas būs stāsts par īstu draudzību, spēju just līdzi tiem, kuriem ir nodarīts pāri, un par taisnības uzvaru pār ļauno.

Izrādes scenogrāfs un kostīmu mākslinieks ir Egils Viļumovs, gaismu mākslinieks – Sergejs Vasiļjevs. Lomās: Māris Boka, Alberts Vecmanis, Miroslavs Blakunovs, Milena Savkina, Jeļizaveta Petrova, Anna Blakunova, Svetlana Morozova, Vadims Bogdanovs, Egils Viļumovs, Raimonds Paegle, Anna Sultanova, Jevgeņijs Mihailovs.

Tuvākās izrādes – 18. janvārī plkst. 10.00, 4. martā plkst 12.00.

Zīmējumu konkursa rezultāti – uzvar draudzība!

Daugavpils teātris no sirds pateicas visiem zīmējuma konkursa dalībniekiem. Konkursam tika iesūtīti vairāk nekā 100 darbi! Izšķirties par vienu uzvarētāju nebija iespējams, jo visi darbi bija unikāli, tāpēc pateicībā par izrādīto aktivitāti Daugavpils teātris aicina pilnīgi visus dalībniekus apmeklēt izrādi „Čipolīno”, kas notiks 4. martā plkst. 12.00, pilnīgi par brīvu!

Brīvbiļetes uz izrādi „Čipolīno” obligāti jāizņem Daugavpils teātra kasē līdz 4. februārim, nosaucot dalībnieka vārdu un uzvārdu.

Teātra administrācija sazināsies ar visiem konkursa dalībniekiem. Gadījumā, ja pie zīmējuma nebija pievienots kontakttālrunis, zvanīt pa tālr. 28445647.

Tāpat teātris grib īpaši pateikties skolotājiem, kuri veltīja savu laiku, lai iesaistītu veselas klases. Šos skolotājus Daugavpils teātra kasē gaidīs īpašs pārsteigums.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti