Rīta Panorāma

Intervija ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētāju Pēteri Putniņu

Rīta Panorāma

Rīta panorāma

«Brīnumu laiks» - izrāde tīņiem, kuriem viss krīt uz nerviem

«Brīnumu laiks» - izrāde tīņiem. Kas notiek, ja tīnis pārtrauc lamāties

Marta beigās skolu jaunieši tiek aicināti uz Pētera Jankava tulkotās dāņu autora Kima Fupca Okesona lugas “Brīnumu laiks” iestudējumu. Tā ir aizraujoša izrāde pusaudžiem un pieaugušajiem ar komiskām situācijām, kustībām un mūziku.

Pusaudzim Denisam ir māte, kas neļauj dzīvot. Skolotājs visu laiku “piekasās”. Labākajam draugam Antonam patīk tā pati meitene, kas Denisam. Dzīve Denisu ir iedzinusi stūrī.

Kā sarunā ar LTV raidījumu “Rīta Panorāma” pastāstīja izrādes režisors, aktieris Mārtiņš Vilsons, izrāde ir par mums pašiem.

“Dāņu autors jau kādu laiku atpakaļ uzrakstījis gabaliņu par to, ka mums nevajag nevienam gaidīt nekādus brīnumus. Viss ir jāpaņem pašiem, un neviens neko klāt nenesīs. To ir ļoti svarīgi apzināties ne tikai maziem, bet arī lieliem,” teica Vilsons.

Galvenais varonis lugā pārtrauc lamāties un par to iegūst īpatnas spējas – piepildīt savas vēlēšanās caur pirkstu, bet viss, ko viņš vēlas, piepildās divkārt un pat trīskārt.

Kā pastāstīja Denisa lomas atveidotājs Kārlis Tols, Deniss ļoti daudz sapņo un grib dabūt visu uzreiz un tagad. Bet ir nepieciešams darbs, un tieši par to vēsta šī izrāde – ka tik daudz kas dzīvē ir atkarīgs tikai no paša.

Lomās Kārlis Tols, Armands Ikalis un Samira Adgezalova, izrādes režisori Zane un Mārtiņš Vilsoni. Pirmizrāde 27. martā VEF Kultūras pilī, izrādes arī 28. martā un 9. aprīlī plkst. 12.00 un 19.00.

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti