LSM Bērnistaba

Kur es savu avitiņu

LSM Bērnistaba

Caunas slēpšana

Mazās Beatrises Jaunā gada uzruna LSM lasītājiem

Beatrise: Lai Jaunajā gadā pieaugušiem tiek matu bantes, bērniem lūpu krāsas!

Piecgadīgā Beatrise visiem LSM lasītājiem Jaunajā gadā vēl pašu labāko un skaistāko - lai pieaugušie beidzot tiek pie zeķbiksēm un matu bantēm, bet bērniem būtu lūpukrāsas! Arī prasme lasīt un rēķināt, peldēt un palīdzēt citiem nākamajā gadā var noderēt.

Beatrise nākamajam gadam iecerējusi lielu notikumu - iemācīties labi lasīt. Burtus jau viņa pazīst, tikai jāiemācās tos kopā salikt, lai var raiti izlasīt vārdus. Beatrisei patīk cipari un skaitīšana, viņa domā, ka lielajai māsai varētu palīdzēt rēķināt.

Beatrise Jaunajā gadā visiem vēl veiksmi un prieku, lai pieaugušie arī beidzot tiek pie matu bantēm un skaistām zeķbiksēm (pavērojiet, Beatrisei ir ļoti skaistas zeķbikses!), bet bērniem būtu lūpu krāsas.

Beatrise nupat piedalījās LSM Bērnistabas video filmēšanā. Tie ir video, kuros Beatrise kopā ar Frici (5 gadi) stāsta, kā skaitīt, rēķināt, zīmēt, atrast atšķirīgo un mācīties pacietību (kuras bieži pietrūkst pieaugušajiem). Ar šiem video LSM Bērnistabā bērni varēs iepazīties pavisam drīz.

LSM Bērnistaba ir droša un radoša platforma zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem. Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kas cits.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti