Aicina uz bezmaksas filmu un animāciju seansiem ukraiņu bērniem

Rīgas Kultūras centra "Iļģuciems" Lielajā zālē 2022. gada 6. novembrī, 13. novembrī un 20. novembrī plkst. 11.00 notiks labdarības bērnu filmu programma ukraiņu ģimenēm. Filmas demonstrēs ar ar titriem ukraiņu valodā.

6. novembrī plkst. 11.00 spēlfima "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" – komēdijfilma par  astoņgadnieka Oskara vasaras brīvdienām laukos, kas sākas kā nebeidzams cīniņš ar vectēvu, bet pārvēršas par draudzību, kas izpestī vecmāmiņu no avantūras. Filma visai ģimenei latviešu valodā, ar titriem ukraiņu valodā.

13. novembrī plkst. 11.00 pilnmetrāžas animācijas filma "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi" vasaras piedzīvojumu stāsts Rīgas priekšpilsētā "Maskačkā". Jēkabam, zēnam no Rīgas centra, vasara būs jāpavada pie radiem pilsētas nomalē. Tas ir briesmīgi! Māsīca Mimmi ir diezgan neciešama, un onkulim, bijušajam jūrniekam Ērglim, vienkārši nav laika. Animācijas filma visai ģimenei latviešu valodā, ar titriem ukraiņu valodā.

20. novembrī plkst. 11.00 studijas "Animācijas Brigāde" leļļu animācijas filmu programma: "Jāņtārpiņš", "Cūkas laime", "Jaunā suga", "Zīļuks" un "Korida". Animācijas filmas visai ģimenei. Kopējais seansa garums 55 minūtes.

"Jāņtārpiņš" – katram kārtīgam jāņtārpiņam astes galā spīd uguntiņa, bet jāņtārpiņam Otim ar šo lietu kaut kas nav īsti kārtībā. Viņš mēģina atrast sev draudzeni, taču gaismas trūkuma dēļ tas nav viegli. Visapkārt mutuļo kukaiņu straujā dzīve – visi gatavojas Jāņu nakts ballei. Arī Otis mēģina kaut ko darīt, lai varētu piedalīties šajā notikumā …

"Zīļuks" – vai esat no ozolzīlēm gatavojuši dažādus zvēriņus un cilvēciņus? Šis ir stāsts par Zīļuku – ozolzīļu puiku un viņa raibajiem piedzīvojumiem Stiebru ciemā – tikšanos ar Biti, Zirnekļa kungu, Skudrām un citiem kukaiņiem.

"Cūkas laime" – ir saulains rīts pie meža dīķa zvēru ciematā. Jauko meža idilli iztraucē neparasts troksnis pēkšņi mežā iebrauc neredzēts auto. Savu atvaļinājumu no pilsētas laukos ieradusies pavadīt mājas cūku ģimene. Mežacūcēns ierauga skaisto sivēnmeitenīti, un viņā mostas romantiskas jūtas, bet mietpilsoniskie meitenes vecāki liek šķēršļus viņu draudzībai. Cūku ģimenes nelāgie ieradumi mudina zvērus viņus pārmācīt, vadību uzņemas aizvainotais Mežacūcēns.

"Korida" – animācijas filma. Spānijas galvaspilsētas Madrides galvenajā arēnā noris buļļu cīņas. Tomēr šoreiz Toreadoram neveicas pārāk labi, un viņam nākas glābties no Buļļa bēgot. Paglābies no saniknotā zvēra kokā, Toreadors izmanto mobilo telefonu, lai sauktu pēc palīdzības. Zvanu saņem "Avārijas Brigādes" vīri. Tas ir viņu pirmais izsaukums darbam Eiropā. Sakāpuši savā jaunajā, dzeltenajā lidmašīnā, trīs brašie vīri nekavējoties dodas glābšanas misijā …

"Jaunā suga" – entomologs atrod pļavā jaunu kukaiņu sugu, ko labprāt pievienotu savai kolekcijai. Tomēr kukaiņiem šajā sakarā ir citi plāni – viņi negrib kļūt par muzeja eksponātiem. Divas kukaiņu meitenītes atrod risinājumu, lai "gan vilks būtu paēdis, gan kaza dzīva" un mamma ar tēti izkļūtu no zinātnieka gūsta.

Ieeja bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti