Plānots, ka vismaz 100 skolas visā Latvijā saņems speciāli gatavotus mācību materiālus, notiks arī treneru nodarbības klasēm un pedagogu apmācību kurss. Apmācītajiem pedagogiem pēc tam tiks nodrošinātas arī supervīzijas gada garumā, lai viņi iegūtu prasmes ilgtermiņā pamanīt mobinga riskus un strādāt ar tiem. Skolotājiem dos iespēju apgūt jaunākās metodes mobinga risku novēršanā.
Mobings ir vārds, kas aizgūts no angļu vārda bullying jeb mob – uzbrukt barā. Mobingu mēdz dēvēt arī par vienaudžu savstarpējo vardarbību, par tā iemeslu var kļūt visdažādākās atšķirības, "mēs ieraudzīsim, ka kāds ar kādu nerunā, nespēj komunicēt un nespēj saprasties, un arī tas ir mobings," skaidroja Madara Mickeviča. Aktīvs mobinga rīks ir arī virtuālā telpa un, kā norāda centra pārstāve, vairāk nekā 20% ir saskārušies ar kibermobingu internetā.
Par vienu no kampaņas vēstnesēm kļuvusi dziedātāja Diona Liepiņa, kura skolas laikā izjutusi skolasbiedru nosodījumu un emocionālo mobingu. Dziedātāja jau no bērnības mēģinājusi par sevi pastāvēt, bet pārdzīvojumos par pāridarījumiem dalījusies arī ar mammu, kura uzsākusi sarunas ar skolotājiem un palīdzējusi risināt attiecības skolasbiedru vidū. Tas gan bijis īslaicīgs risinājums un mobings skolā turpinājies, skaidro Diona.