Varēs bez maksas apgūt mācību kursu par mākslīgo intelektu

Lai apgūtu pamatzināšanas par mākslīgo intelektu, informācijas tehnoloģiju (IT) izglītības fonds “StartIT” trešdien prezentēs bezmaksas tiešsaistes mācību kursu. To sev ērtā ātrumā katrs varēs apgūt individuāli.

Veiksmīgi apgūstot šos kursus, dalībnieki iegūs arī apliecinošu sertifikātu, savukārt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti varēs pretendēt pat uz kredītpunktu ieguvi. IT izglītības fonda “StartIT” izpilddirektore Evija Celma paskaidroja, ka kurss veidots Helsinku universitātē un jau ir pieejams angļu valodā, taču tagad ar Somijas atbalstu tiek tulkots visās Eiropas Savienības valodās. Latviešu valodas pielāgojums ir viens no pirmajiem.

IT izglītības fonda “StartIT” izpilddirektore Evija CelmaKristaps Feldmanis

  “Kursa ietvaros būs seši moduļi pieejami, kur zem katra būs apakštēmas, kuras jāapgūst. Piemēram, mākslīgā intelekta filozofija, mākslīgā intelekta jēdziens, mākslīgā intelekta metodes.

   

  Daudz tiek analizēti arī dažādi uzdevumi un praktiskie piemēri, kur mākslīgais intelekts mūsdienās ir sastopams un kā tieši tas ietekmē mūsu dzīvi.

  Ir jāpilda arī praktiskie uzdevumi, kas ir 25. Ja pilda kursa veidotāju ieteiktajā tempā, tās ir sešas nedēļas, pāris stundas nedēļā. No 6. maija tā būs aktīva “elementsofAI.lv”. RTU arī piedāvās tiem, kas saņēmuši sertifikātu “elementsofAI.lv”, pēc tam dabūt RTU tālākizglītības sertifikātu. Un tie, kas mācās RTU, varēs pretendēt uz kredītpunktiem par šī kursa izpildīšanu,” pastāstīja Celma.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Tehnoloģijas un zinātne
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti