Pļaviņu novadā turpinās piedzīvojumu sacensību «xRace» sezona

Pļaviņu novadā sestdien, 6.jūnijā risināsies piedzīvojumu sacensību seriāla "xRace " sezonas otrais posms, informēja organizatori. Starts tiks dots pie atpūtas kompleksa “Mežezers”, distance vedīs pa dažādām interesantām vietām Pļaviņu novadā, kas iekļaus orientēšanos, braukšanu ar velosipēdu un laivām, kā arī speciālos uzdevumus

Sacensībām pieteikušās 41 komanda sporta klasē, 129 komanda tautas klasē un 20 komandas ģimenes klasē. Katrā komandā ir divi dalībnieki, kuri 3-8 stundu laikā apmeklē distanču plānotāju sarūpētos kontrolpunktus, kā arī izpilda speciālos uzdevumus.  Sacensības piedāvā vienas dienas laikā izbaudīt tādus sporta veidus kā orientēšanos, skriešanu, braukšanu ar kalnu velosipēdu, virvju uzdevumus un citus speciālos prāta vai spēka uzdevumus.

Sacensību seriāla pirmais posms 25.aprīlī notika Carnikavā, kur dalībnieki iepazina Gaujas tuvumā esošo pilsētu no dažādiem skatu punktiem un pusēm. Par uzvarētājiem sporta klasē kļuva Reinis Putniņš un Mārtiņš Linde (komanda "ABC Construction"). Jauktajā ieskaitē uzvarēja Guntars Mankus un Irita Puķīte ("Isostar"), kopvērtējumā izcīnot ceturto vietu. Sieviešu komandu konkurencē uzvarēja Zane Zamarina un Guna Martinsone. Tautas klasē uzvarēja Rinalda Trukša un Edgara Laķa pārstāvētā komanda "Riga Adventure Team". Abu dzimumu pārstāvētajā ieskaitē uzvarēja Edgars Peičs un Patrisia Himenes ar komandu "Evolution meža rulete", savukārt sieviešu konkurencē - komanda "Kārklu muiža" ar Inesi Kauķi un Arnitu Toku.

Jūnija pirmajā nedēļas nogalē dalībnieki sacentīsies Pļaviņu novadā. Interesanti, ka Latvijas lielākās upes krastos notika arī pēdējās piedzīvojumu sacensības "SAR 2015", kuras maija otrajā pusē Jaunjelgavas novadā rīkoja "Raid.lv".

Nākamie "xRace" sezonas posmi notiks 11.jūlijā Smiltenē, 15.augustā Rīgā un 19.septembrī Kuldīgā. Sezonas laikā komandas cīnīsies arī par kopvērtējumu, katrā posmā izcīnot punktus. Uzvarētāji tiks noskaidroti, kopā skaitot iegūtos punktus četros posmos. Nebijušas emocijas radīja komandas sastāva maiņa no trim uz diviem dalībniekiem, kā arī bezkontakta čipu izmantošana rezultātu fiksēšanai un rezultāta vērtēšana pēc savāktajiem punktiem, nevis laika.

Tikmēr sākusies reģistrēšanās vasaras 44 stundu piedzīvojumu sacensībām "LAR 2015".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti