Liepājnieki gatavojas izturības skrējienam «Karostas mezgls»

Gatavojoties izturības sacensībām “Karostas mezgls”, Liepājā norisināsies pirmais no diviem bezmaksas aktīvajiem vakariem. Pārliecību par saviem spēkiem varēs gūt trešdien, 7.septembrī, plkst.18.30 atpūtas vietā “Beberliņi”.

Liepājas Vieglatlētikas klubs aicina izaicinājumu alkstošos sporta entuziastus un aktīva dzīvesveida piekopējus uz "Karostas mezgls" aktīvo vakaru, lai treneru vadībā apgūtu iesildīšanos un atsildīšanos, kā arī piedalītos augstas intensitātes treniņā. 7.septembra aktīvā vakara dalībniekiem organizatori būs sarūpējuši gan dzeršanas punktu, gan arī iespēju tikt pie atbalstītāju balvām.

Otru “Karostas mezgla” aktīvo vakaru tieši nedēļu vēlāk, 14.septembrī, vadīs Zemessardzes 44.kājnieku bataljona pārstāvji, palīdzot sagatavoties

atraktīvajām piedzīvojumu sacensībām "Karostas mezgls", kas Liepājā notiks 24. septembrī, kad dalībniekiem būs jāpieveic septiņu kilometru gara trase ar vairāk nekā 30 šķēršļiem un uzdevumiem.

Dalībnieki varēs startēt gan individuāli, gan komandās, kuras tiek veidotas no četriem drosminiekiem. Papildu nosacījums - komandā jābūt abu dzimumu pārstāvjiem. Divas nedēļas pirms starta sacensībām pieteikušies pussimts dalībnieku, informē  organizatori.

Izturības un veiklības skrējiens "Karostas mezgls" norisināsies sporta sērijas "Izrāviens" ietvaros, kas radīta, lai bagātinātu Liepājas pilsētas sporta dzīvi. Pieteikties sacensībām var līdz 21.septembrim. Visi finišējušie turpinās cīņu par sporta sērijas "Izrāviens" kausu.

Pēc sērijas pirmajiem diviem posmiem (“Jēkaba kross” un ”Liepājas pusmaratons”) kopvērtējuma līderi sieviešu un vīriešu grupās ir liepājniece Irīna Štūla-Pankoka un kuldīdznieks Kristaps Bērziņš.

Seriāls "Izrāviens" noslēgsies oktobrī ar stundas skrējienu stadionā "Daugava". Kopvērtējuma labākie seši vīrieši un sievietes individuālajā vērtējumā tiks pie sacensību rīkotāju sarūpētām balvām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti