Latvijas čempionātā rogainingā uzvar Krūmiņš un Jasāns

Orientējoties 24 stundas Gulbenes novada Rankas apkārtnē (karte), par Latvijas čempioniem rogainingā svētdien, 19.jūlijā kļuva Jānis Krūmiņš un Alberts Jasāns. Viņu pārstāvētā komanda "Isostar" savāca 397 punktus. Sieviešu konkurencē triumfēja Iveta Zāģere un Gunta Lebedoka, tiekot pie 235 punktiem.

No divu līdz trīs cilvēku veidotās 80 komandas 18. un 19.jūlijā sacentās, lai noteiktu 2015.gada čempionus Latvijas rogainingā. Diennakts laikā apmeklējot visus 76 kontrolpunktus, varēja iegūt 500 punktus. Visvairāk punktus 24 stundās savāca Jānis Krūmiņš un Alberts Jasāns (397p.), pārspējot tuvāko sekotāju Valtera Kaminska un Mārtiņa Platača komandu "Putnu vērotāji" (369p.) par 28 punktiem. Trešo vietu izcīnīja Nikolajs Lucāns un Guntis Pikurs (352p.).

Sieviešu konkurencē uzvarēja komanda "Crazy Sisters", kuru pārstāvēja Iveta Zāģere un Gunta Lebedoka (235p.). Par 11 punktiem atpalika Indra Segliņa un Zane Blumberga (224p.) ar komandu "Cerība mirst pēdējā". Trešajā vietā ierindojās "VSK Noskrien meitenes" Dina Alksne un Evija Stračinska (219p.).

Abu dzimumu veidoto komandu ieskaitē uzvarēja Alma Vītola un Kristaps Magone (352p.), tikai par punkta tiesu pārspējot Ievu Upmaci un Pēteri Grīviņu (351p.). Zelma un Fadejs Precinieki (338p.) noslēdza labāko trijnieku.

Daudzi pieredzējuši rogaineri sacentās par augstām vietām dažādā vecumgrupās. Cienījamās ultravetrānu vecumgrupās punktus dalīja pat 70 gadus sasnieguši rogaininga cienītāji. (Tabula ar laureātiem)

Tautas klases sešu stundu sacensībās piedalījās vairāk nekā 70 komandas. Par absolūtajiem uzvarētājiem kļuva komanda "Riga Adventure Team" ar Artūru Kļaviņu un Mārii Stuci (117p.). Iesācējiem bija iespēja pārbaudīt savus spēkus trīs stundu veselības klasē.

Nākamās rogaininga sacensības Latvijā gaidāmas rudenī - 27.septembrī Pierīgā, Zaķumuižā notiks tradicionālais astoņu un četru stundu "Magnēts Tautas rogainings". Taču vairākas komandas pārstāvēs Latviju pasaules čempionātā, kas 22. un 23.augustā Somijā pulcēs labākos no vairākiem kontinentiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti