Ādažos notiek lielākās veloorientēšanās sacensības Latvijā

Sestdien, 17.oktobrī, pie Ādažu vidusskolas notiek lielākās veloorientēšanās sacensības Latvijā «xVelo», kur distancē dosies vairāk nekā 200 dalībnieku, informēja rīkotāju pārstāve Marta Zumberga.

Sacensību mērķis ir apmeklēt pēc iespējas vairāk dabā izvietotu kontrolpunktu atvēlētajā četru stundu kontrollaikā. Sacensību apvidus būs skuju koku mežs ar dažādas braucamības ceļiem.

Distance pārsvarā būs pa ātriem meža ceļiem, taču šķērsos arī smilšainas stigas un ceļus. Distance nedaudz ietvers Ādažu poligonu un Kadagas pusē - arī slēpošanas trasi.

Šajās sacensībās piedalās orientieristi, velobraucēji, kā arī uzņēmumu komandas, ģimenes un citi aktīvās atpūtas cienītāji, kas vēlas izbaudīt rudenīgos skatus un pavadīt laiku pie dabas.

Dalībnieki būs no četrām valstīm, jo atbraukuši arī kaimiņi  no Igaunijas, Lietuvas un Krievijas. Visvairāk gan ir pašmāju sportistu.

Veloorientēšanās sacensības notiek jau piekto gadu. “Katru gadu sacensības tiek rīkotas citā vietā. Tādējādi dalībniekiem dota iespēja apskatīt dažādas vietas Latvijā, pārsvarā Pierīgā. Tā ka katru gadu ir interesanti piedalīties, jo tiek apskatītas jaunas vietas,” stāsta Zumberga.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti