Akcijā bez maksas pārbaudīs auto lukturus, drošības un elektroapgādes sistēmas

No 29.septembra līdz 9.oktobrim astoņās Latvijas pilsētās varēs bez maksas pārbaudīt automašīnu drošības un elektroapgādes sistēmas, informēja "Drošas braukšanas skolas'' (DBS) pārstāve Juta Krīgere. Pērn līdzīgā akcijā tika pārbaudīti gandrīz 600 automobiļi, vairāk nekā pusei atklājot dažāda līmeņa nepilnības, par ko daudzi vadītāji pat nenojauta.

Akcijas laikā ar "Bosch Car Service" diagnostikas iekārtām tiks pārbaudītas auto elektroapgādes un drošības sistēmas, ko ikgadējās tehniskās apskates laikā parasti nav iespējams kontrolēt, taču to nevainojama darbība ir svarīga drošībai, īpaši palielinoties diennakts tumšo stundu skaitam rudenī un ziemā.

Automašīnu bezmaksas pārbaudes notiks:

29.09., plkst.12 – Rīgā, K.Ulmaņa gatves Statoil

30.09., plkst.11 – Jēkabpilī, Statoil

01.10., plkst.11 – Preiļos, CSDD

02.10., plkst.11 – Daugavpilī, CSDD

03.10., plkst.11 – Rīgā, t/c Mols

05.10., plkst.11 -  Valmierā, CSDD

06.10., plkst.11 – Dobelē, CSDD

07.10., plkst.11 – Kuldīgā, Statoil

08.10., plkst.11 – Liepājā, CSDD

09.10., plkst.12 – Rīgā, Mīlgrāvja Statoil

Pēc īpašnieka izvēles automobilim varēs pārbaudīt vairākas drošības sistēmas: bremžu pretbloķēšanas sistēmu (ABS), stabilitātes kontroles sistēmu (ESP), gaisa drošības spilvenus, kā arī būtiskākos elektroapgādes mezglus: akumulatoru, starteri, ģeneratoru.

Visām automašīnām tiks veikta lukturu pārbaude. Pēc pārbaudes autovadītāji saņems speciālistu slēdzienu, kas palīdzēs atbilstoši sagatavoties ziemas braukšanas sezonai.

Bezmaksas pārbaudes otro reizi piedāvā DBS sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD), autoservisu tīklu "Bosch Car Service" un mazumtirgotāju "Statoil Fuel & Retail Latvia".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Motori
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti