Vasaras festivāliem piepulcējas «Zaļais stars» Pāvilostā

Atsaucoties mūziķa Ulda Marhileviča ierosinājumam, populāri mākslinieki apvienojušies pirmajam Pāvilostas mūzikas un mākslas festivālam "Zaļais stars", kas norisināsies 25. un 26.jūlijā.

"Man ir patiess prieks, ka beidzot Pāvilostai ir savs festivāls, kopējs pasākums, kurā var piedalīties arī vietējie kolektīvi un mani draugi. Kopā sanākšanas reize gan tiem, kuri reiz iemīlējušies Pāvilostā, gan tiem, kurus gaida tās atklāšanas brīnums," saka festivāla mākslinieciskais vadītājs Uldis Marhilevičs.

Festivāla atklāšana notiks 25.jūlijā plkst. 22 Sakaslejas baznīcas dārzā ar nakts koncertu, kurā piedalīsies Rēzija Kalniņa, Marts Kristiāns Kalniņš, Ance Krauze, Jānis Pelše, Dzintars Beitāns, meiteņu ansamblis "Dziedošie eņģeļi", Liepājas zvanu ansamblis "Campanella" un Uldis Marhilevičs. Līdzekļi no šī koncerta ieņēmumiem ziedojumiem tiks veltīta Sakaslejas baznīcai.

26.jūlijā Pāvilostas pludmalē visas dienas garumā varēs novērtēt Latvijas un citu valstu smilšu skulptoru veikumu, kā arī pašiem būvēt un iesaistīties smilšu skulptūru tapšanā. Notiks arī Kalna ielas amatnieku tirdziņš ar Latvijas zemnieku un mājražotāju produkciju, vietējo amatnieku darinājumiem.

26.jūlijā plkst. 22 Pāvilostas pludmalē notiks festivāla lielkoncerts, kurā Uldis Marhilevičs piedalīties aicinājis Aiju Andrejevu, Anci Krauzi, Ivo Fominu, Tomasu Kleinu, Aivaru Hermani, Ainaru Virgu, Igoru Novikovu, Robertu Zīli, Pāvilostas vējdēlistus un citus. Koncertu vadīs Baiba Sipeniece-Gavare.

Festivāla "Zaļais stars" izskaņā, dziedot Pāvilostas himnu, virs Pāvilostas moliem notiks svētku uguņošana, bet pēc tās - tautas sadziedāšanās un dejas.

Festivālam nosaukums dots par godu reti sastopamajai dabas parādībai zaļajam staram, ko var novērot saules rietēšanas laikā, kad horizonta līnija atrodas tālu un gaiss ir kristāltīrs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti