Varbūt mentalitāte traucē mums uzvarēt Eirovīzijā? 

Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” trešo pusfinālu varēja vērot arī LSM alternatīvajā tiešraidē kopā ar Tomu Grēviņu un Edgaru Bāliņu. Ekspertu lomā šoreiz “Toma dīvānā” sēdās mūziķis Andris Kivičs un vēdisko tradīciju lietpratējs Uģis Kuģis. 

Andris Kivičs, kurš Latvijas Eirovīzijas nacionālajās atlasēs piedalījies sešas reizes, “Supernovas 2018” favorītdziesmu izvēlas pēc kritērijiem – mūziķa personība un dziesmā paustais pārdzīvojums. Kad lieli meistari raksta dziesmas Eirovīzijai, viņi paredz vietu, kur izpildītājam parādīt savu emociju gammu, sacīja Kivičs.  

Šajā vakarā eksperti sazvanīja stilīgo Eirovīzijas fanu Roju Rodžersu, kurš par savu favorītu nosauca Ed Rallidae, tomēr piebilstot, ka skatuvei viņš varēja būt izvēlējies spilgtāku apģērbu. Otrs sazvanītais bija Juris Millers, kurš uzsvēra to, ka mums būtu jāsaprot, ko gaidām no Eirovīzijas. Vai Eirovīzijai ir jānes Latvijai publicitāte, lai veicinātu tūrismu? Varbūt Eirovīzijai ir jānes izaugsmes iespējas un jauni starptautiski kontakti gan mūziķiem, gan televīzijas profesionāļiem? 

Kā savus favorītu vīri nosauca Brazīlijas latvieti Lauru Rizzotto, kā dziedātājas priekšrocību minot viņas sagatavotību. Iespējams, Lauras trumpis ir viņas mentalitāte – viņai nepiemīt latviešiem raksturīgā piesardzība.  

 

Pilna "Supernovas 2018" alternatīvā tiešraide:

“Supernovas 2018” finālā 24. februārī uzstāsies Madara,  Liene Greifāne, Markus Riva, RITVARS, Edgars Kreilis, Lauris Valters un Laura Rizzotto. Kuram dalībniekam žūrija būs piešķīrusi “wild card”, tas tiks paziņots otrdien, 20. februārī. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti