Šogad Eirovīzijā Latvija piedalīsies otrajā pusfinālā 21.maijā

Izlozes kārtībā noteikts, kuru valstu pārstāvji savstarpēji konkurēs 2015.gada Eirovīzijas pusfinālos maija beigās Vīnē, Austrijā.

Eirovīzijas pirmajā pusfinālā 19.maijā piedalīsies pārstāvji no Grieķijas, Maķedonijas, Igaunijas, Nīderlandes, Moldovas, Somijas, Beļģijas, Armēnijas, Serbijas, Dānijas, Baltkrievijas, Rumānijas, Krievijas, Albānijas, Gruzijas, Ungārijas, kā arī Spānijas, Austrijas un Francijas.

Otrajā pusfinālā 21.maijā būs pārstāvēta Norvēģija, Īrija, Čehija, Lietuva, Sanmarīno, Malta, Portugāle, Melnkalne, Šveice, Azerbaidžāna, Slovēnija, Latvija, Polija, Islande, Izraēla, Kipra un Zviedrija, kā arī Vācija, Itālija un Lielbritānija.

Eirovīzijas fināls norisināsies 23.maijā. Tajā ceļa zīme jau nodrošināta tā sauktajam lielajam pieciniekam, proti, Spānijai, Francijai, Vācijai, Itālijai un Lielbritānijai, kā arī šī gada konkursa rīkotājai Austrijai.

Kā vēstīts, pērn Eirovīzijas dziesmu konkursā laurus plūca Austrijas pārstāve, dziedātāja Končita Vursta. Latvijas pārstāvji, grupa "Aarzemnieki" pusfinālā ierindojās 13.vietā.

Jau vēstīts, ka šogad Latvijas Televīzija nerīko Eirovīzijas nacionālo atlasi, bet gan dziesmu un izpildītāju konkursu "Supernova 2015", kura uzvarētājam būs iespēja piedalīties Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti