Rīta Panorāma

Gleznotāja Jura Putrāma „Mīla un Naids”

Rīta Panorāma

Rūpīgāk kontrolēs lidotāju rokas bagāžu

Intervija ar mūziķi Marku Rivu

«Rīta Panorāma» iepazīstina: «Supernovas» finālists Markus Riva

Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums „Rīta Panorāma” iepazīstina skatītājus ar LTV šova „Supernova” četriem finālistiem. Pirmais LTV studijā viesojas dziedātājs Markus Riva.

„Esmu rīta cilvēks,” saka Markus Riva. „Man ļoti patīk rīti, jo īpaši tādi rīti kā šorīt – daudz saulesgaismas un tas, man liekas, uzlādē uz labiem darbiem.”

Pēdējo nedēļu laikā nācies vēlu iet gulēt un agri celties, jo gribas padarīt labāko, kas iespējams, stāsta mūziķis. Kā iepriekš jau vēstīts, Markus Riva ar dziesmu "Take Me Down" 15. februāra vakarā kļuva par vienu no četriem konkursa „Supernova 2015” finālistiem, iepriekš pārvarot izpildītāju atlasi, ceturtdaļfinālu un pusfinālu. Vēl finālā iekļuva Aminata, Mntha un grupa „ElektroFolk”.

Markus Riva intervijā „Rīta Panorāmā” atklāj, ka pēdējo mēnešu laikā viņa mūziķa ikdiena saistās ar daudziem braucieniem. Riva attīstījis savu muzikālo karjeru Ukrainā, Baltkrievijā un Krievijā, taču šobrīd mūziķis gatavojas „Supernovas” finālam, kur plāno parādīt labāko.

„Mēs gribam parādīt labāko no savas puses gan audio, gan video ziņā,” uzsver Riva. „Es ceru, ka šajā svētdienā mēs tiešām parādīsim skaistu un pasaulīgu redzējumu par to, kāda varētu būt vislabākā dziesma no Latvijas, kas aizbrauktu uz Austriju.”

Dziesmā "Take Me Down", ar kuru Riva piedalās konkursā, vēstīts par mīlestību.

"Ja mēs mīlam, tad mēs mīlam tik dramatiski, ka, ja tev uznāks virsū liesmas un tu sadegsi, tu vienalga stāvēsi blakus savam mīļotajam cilvēkam," skaidro Markus Riva.

Kā vēstīts, ar "Supernova 2015" palīdzību tiek meklēts hīts un harismātisks izpildītājs, kuram šī ir atspēriena platforma tālākam darbam. "Supernova 2015" uzvarētājs arī dosies pārstāvēt Latviju Eirovīzijas starptautiskajā konkursā Austrijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti