Rīgā kopā ar simfonisko orķestri koncertēs Sāra Braitmena

23.novembrī "Arēnā Rīga" kopā ar simfonisko orķestri koncertu sniegs operas un popmūzikas dīva Sāra Braitmena, kura dosies Eiropas koncertturnejā, lai priecētu fanus ar saviem hītiem un aizraujošu lāzeru video šovu.

Kā vēsta koncerta rīkotāji, dziedātāja 2015.gadā būs UNESCO īpašais sūtnis un dosies iekarot Visumu kosmosā, bet šogad Braitmena nolēmusi ar visu sirdi un dvēseli ļauties mūzikai, lai sagādātu prieku klausītājiem un skatītājiem visā Eiropā. Viņas šovā būs īpaši sagatavoti specefektu numuri ar speciāli šai tūrei veidotiem videoklipiem, kas uz skatuves radīs mistisku pasaku tēlu izrādi.

Angļu soprāns, dziesmu autore, aktrise un dejotāja Sāra Braitmena kļuva pazīstama ar dziesmu "Time To Say Goodbye", ko izpildīja duetā kopā ar Andrea Bočelli. Plašu atzinību Braitmena ieguva ar lomu mūziklā "Operas spoks" un Endrū Loida Vēbera Rekviēmā, kurus Vēbers, tolaik būdams Braitmenas vīrs, sarakstījis viņai par godu.

Dziedātāja savas karjeras laikā uzstājusies kopā ar pasaulslavenajiem tenoriem Hosē Karrerasu, Plāsido Domingo un Lučāno Pavaroti. Braitmena ir pārdevusi vairāk nekā 30 miljonus ierakstu, 2013.gadā izdotais albums "Dreamchaser" ir visu laiku spilgtākais mākslinieces sniegums. ASV Ierakstu industrijas asociācija atzinusi Sāru Braitmenu par visu laiku veiksmīgāko akadēmiskās mūzikas izpildītāju.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Populārākie
Interesanti