Pretnarkotiku dienā Esplanādē koncertēs «Dzelzs vilks» un «Oranžās brīvdienas»

26.jūnijā Esplanādē notiks Pretnarkotiku dienas koncerts, kurā uzstāsies grupas "Dzelzs vilks", "Oranžās brīvdienas" un "Gapoljeri". Koncertu video tiešraidē varēs vērot arī sabiedrisko mediju portālā lsm.lv. 

Šogad 26.jūnijā Pretnarkotiku dienas koncerts tiek rīkots pirmo reizi, cenšoties vērst jauniešu uzmanību uz narkotisko vielu atkarības problēmu, piedāvājot iespējas un alternatīvas brīvā laika pavadīšanā.

Pasākumā par dažādām sportiskām un radošām aktivitātēm būs parūpējusies arī Latvijas Olimpiskā vienība, skeletonisti brāļi Martins un Tomass Dukuri, kamaniņbraucēji brāļi Andris un Juris Šici, bobslejisti Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens, kā arī "Dinamo Rīga", VEF jaunatnes basketbola skola, Ceļu satiksmes drošības direkcija un RC radiovadāmie automobiļu eksperti, kuri parādīs jauniešiem brīvā laika pavadīšanas dažādo klāstu un iespējas.

Pasākuma laikā būs iespēja ne vien aprunāties ar sportistiem, bet arī aplūkot viņu sporta inventāru, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs un konkursos.

Pretnarkotiku dienas pasākums 26.jūnijā Esplanādē norisināsies no plkst. 17 līdz 21, to rīko Valsts policija. Ieeja pasākumā bez maksas. Koncertu video tiešraidē varēs vērot arī sabiedrisko mediju portālā lsm.lv. 

Pasākuma programma:

17:00 - 18:00 Reinis Jaunais
17:30 "Dinamo Rīga" aktivitātes
18:00 - 19:00 grupa "Gapoljeri"
19:00 mākslas darbu atklāšana
19:00 - 20:00 grupa "Oranžās brīvdienas"
20:00 - 20:10 Līgas Libertes deju studija "Body and soul"
20:10 - 21:00 grupa "Dzelzs vilks"

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti