Liepājā notiks «Netīrais darījums»

Šo piektdien, 24.janvārī, uz kluba “Fontaine Palace” skatuves notiks “Netīrais darījums” lsm.lv informē pasākuma rīkotāji.

Elektroniskās mūzikas izdevniecības “Dirty Deal Audio” kolektīva ģimenes biedri  — Niklāvz, Oriole, ansis, Kristaps Ritms, Pukus un video māksliniece Ina Vare pasājumā Liepājā atskaitīsies par pērn padarīto un iezīmēs 2014.gada sākumu ar Latvijā radītu elektronisko bītmūziku un hiphopu.

"Netīrā darījuma" naktī būs iespēja klausīties un dejot gan pie mūziķu nesen izdotajiem un “Zelta Mikrofonam” nominētajiem ierakstiem (Oriole — “The Mushroom Music Vol.3”, ansis un Oriole — “Himnas”), kā arī vēl līdz šim neizdota Niklāvza un Kristapa Ritma muzikālā materiāl.

Pasākuma īpašais viesis reperis Edavārdi uz skatuves kāps kopā ar ansi, lai izpildītu dziesmas no “Es Esmu Šeit” (nominēts “Zelta Mikrofonam” kā gada labākais hiphopa ieraksts) un ne tikai. Par nakts video noformējumu rūpēsies VJ Ina Vare, un ar DJ setu pasākumu noslēgs "Dirty Deal Audio" izdevniecības vadītājs Pukus.

Pasākuma laikā būs iespēja iegūt CD ar "Dirty Deal Audio" 2013.gada izlasi “DDA\VA II”.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti