Liepājā atklāj ērmriteņu veidošanas festivālu «Boltik Baik 2017»

Liepājā, Vecajā Ostmalā 54, 8.maijā pulksten 18.00 norisināsies festivāla "Boltik Baik 2017" atklāšana. Šī vakara pasākums paredzēts tieši ērmriteņu veidošanas darbnīcu dalībniekiem.

Darbnīcas ir festivāla kodols, bet gadu gaitā tas „apaudzis” arī ar citām aktivitātēm, kuras iesaista ne tikai darbnīcu dalībniekus, bet arī visus liepājniekus un Liepājas viesus.

Šogad ziedojumos saņemts liels daudzums dažādu velosipēdu un to rezerves daļu, no kurām izveidot unikālus ērmriteņus, realizējot visdažādākās un savdabīgākās idejas.

Pagaidām ērmriteņu darbnīcām oficiāli pietiekušies septiņi dalībnieki, kuriem piebiedrosies vēl četri dalībnieki no biedrības "Radi Vidi Pats". Interesentiem iespējams vēl šodien pieteikties dalībai.

Festivāla ietvaros nedēļas garumā katru vakaru norisināsies bezmaksas kultūras pasākumi dažādām gaumēm.

  • 9.maijā pulksten 20.00 būs iespēja skatīties dokumentālu filmu „Rīgas Kungi” (Adriāna Roze) un „Viņas” (Linda Jakubone).
  • 10.maijā pulksten 19.00 uzstāsies grupa "Trans-cen-den-tālē". Pulksten 21.00 klausītājus priecēs grupa "Keycy".
  • 11.maijā pulksten 20.00 uzstāsies pašmāju mākslnieki hiphopa apvienība "3PK" – Alekss Gūtmanis, Mārtiņš Piebalgs un īpašais viesis MC Romka (Zaļās Birzs brīvības runa). Pulksten 21.15 klausītāji varēs baudīt elektroniskās apvienības "Dirty Deal Audio" (Rīga) bītmeikera un režisora Orioles jeb Uģa Vālodzes radīto mūziku.
  • 12.maijā pulksten 18.00 norisināsies ilgi gaidītās dzejnieku sacensības „Lielais dzejas slams”. Pulksten 20.30 ar savu video instalācijas priekšnesumu uzstāsies multimediālais mākslnieks NachoDuran no Barselonas. 21.30 pasākuma apmeklētājus priecēs apvienība "Rīga Reggea Acoustic" (Horens & Speiss)
  • 13.maijā, festivāla noslēguma dienā, visi velosipēdu entuziasti aicināti uz lielo ērmriteņu parādi. Un vakarā būs iespēja baudīt dažādu grupu mūziku, piemēram, "Crazy Strawbery", "Iutaway", "Overcast Rai".

Plašāka informāciju par festivālu un tā aktivitātēm šeit!  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti