Liene Greifāne - «Supernova 2018» dalībniece

Liene Greifāne piedalās konkursā "Supernova 2018" ar dziesmu “Walk the Talk”. Dziesmas autori: Liene Greifāne, Ylva Persson, Linda Persson

Liene Greifāne par sevi raksta: "No bērna kājas esmu profesionāli mācījusies dziedāt, pateicoties savām skolotājām Solveigai Vītoliņai, Anitai Garančai, Dacei Balodei u.c, esmu apguvusi klasisko vokālu, apbraukājusi Baltiju un Eiropu piedaloties vokālistu konkursos. 2004. gadā draugu mudināta nokļuvu TV šovā "Fabrikas muzikālais teātris", kur ieguvu otro vietu un  kurš bija liels solis uz priekšu populārās mūzikas, lauciņa iekarošanā. Jāatzīmē, ka radoši novērtētākā sadarbība, kuras laikā dziesmas guva lielus panākumus, bija sadarbojoties ar producentu Guntaru Raču. Dziesmas "Rīts ir tālu vēl", "Tev miera nav" un "Dj sirds" ieguva balvas kā labākās deju dziesmas, "Rīts ir tālu vēl" bija arī 2010 gada spēlētākā dziesma radio.

2008.gadā nokļuvu Vācijas varietē šovā “Dinner for fun”, kur vairāku mēnešu garumā bija iespēja uzstāties katru vakaru ar džeza koncertiem un tieši tur es iemācījos apvienot dejošanu un akrobātiku ar dziedāšanu un tā ir bijusi neizmērojama pieredze, kura pacēla manu profesionalitātes līmeni augstāk.

Vēlāk, 2011.gadā, devos uz Ameriku, kur parakstīju divu gadu līgumu ar menedžmenta kompāniju “Big management” un pavērās iespējas strādāt un rakstīt dziesmas ar fantastiskiem producentiem, kā arī pašai apgūt producēšanas prasmes.

Viena no veiksmīgākajām sadarbībām bija ar producentiem "Miami Rockers", ar kuriem ierakstījām kopīgu dziesmu "We own the night", un kura Vācijas iTunes topā divas nedēļas noturējās pirmajā vietā un deva nelielu ieskatu tam, kā mūzikas bizness norit Vācijā. Vēl viena  it kā veiksmīga sadarbība bija kopā ar itāļu producentu Agustino Carallo. Ierakstītās dziesmas "1thing" un "Ma Baker" bija augstos mūzikas topos Eiropā, tiesa gan producents aizmirsa piebilst, kurš dzied trekos un relīzēs norādīja tikai savu pseidonīmu Dj Ago, taču arī slikta pieredze ir pieredze.

Pēdējais, ko nodevu saviem klausītājiem, bija soloalbums "Ziemassvētkos" 2014.gadā, kur visas dziesmas bija tikai manis pašas rakstītas un noteikti bija un ir mans lielākais mūzikas dārgums, jo katra dziesma nākusi no sirds un bija gaidījusi īsti brīdi, kad piedzimt.

Pēdējo 15 gadu laikā esmu piedalījusies praktiski visos TV šovos, kuri Latvijā ir bijuši un man jāteic, ka man ļoti patīk viņos piedalīties, jo ir iespēja augt un attīstīties. Esmu priecīga, ka man ir iespēja piedalīties tik skaistā konkursā kā "Supernova", paldies par to žūrijai un producentiem."

 

https://www.instagram.com/lienegreifane/
https://www.facebook.com/LieneGreifane/
https://www.draugiem.lv/lienegreifane/
https://www.youtube.com/watch?v=-fAMiTaWmTU
https://soundcloud.com/lienecandy
Spotify: http://spoti.fi/2i4AexH
iTunes: http://apple.co/2BnF8dW
Google Play: http://bit.ly/2joOqym
Deezer: http://bit.ly/2k0qDs8

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti