Rīta Panorāma

Intervija ar basketbolisti Ievu Krastiņu

Rīta Panorāma

Intervija ar tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču

Telefonsaruna ar Ivetu Ārgali

Lieldienās festivālā Siguldā būs 100 šūpoles

Lieldienu laikā Siguldā notiks jau otrais šūpoļu festivāls "Latvija šūpojas Siguldā", kura laikā ikviens aicināts doties aptuveni trīs kilometru garā pastaigu maršrutā, lai apskatītu un izšūpotos 100 īpaši festivālam veidotās šūpolēs. 

Siguldas novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja Iveta Ārgale Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" stāstīja, ka festivālā būs iespējams šūpoties gan augstu, gan zemu un to varēs darīt gan lieli, gan mazi. Šūpoties varēs arī cilvēki ar īpašām vajadzībām.

Pēc Ārgales teiktā, festivāla rīkotāji centās ņemt vērā visus ieteikumus, kas izteikti pirmā festivāla norises laikā. "Mēģinājām izpildīt tās vēlmes, lai visi, kas atbrauks uz šūpoļu festivālu Siguldā Lieldienās iegūtu to gandarījumu un prieku," teica pašvaldības pārstāve.

Viņa norāda, ka saskaņā ar ticējumu Lieldienās ir jāšūpojas, lai vasarā nekostu odi. "Es teiktu citādi - Lieldienās ir jāšūpojas, lai dzīve nešūpo," teica Ārgale.

Otrais šūpoļu festivāls Siguldā risināsies no 15. līdz 17.aprīlim. Festivāls tiks atklāts 15. aprīlī plkst.13 ar Zaķu skrējienu Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā. Plašāka informācija par pasākumu pieejama Siguldas novada mājaslapā šeit.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti