«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieki - grupa «Mazputniņi»

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu.

Katru nedēļu raidījumā ciemosies kāds dziedātajs, dziedātāja vai ansamlis. Šoreiz pie Pukša ciemos bija mākslu skolas "Baltais flīģelis" vokālā studijas "Siguldiņa" grupa "Mazputniņi", kas dziedāja dziesmu "Rotaļa" (Dace Robule / Dace Robule). "Mazputniņu" skolotāja ir Elīna Gruzniņa.

Ansamblī dzied meitenes "ar pieredzi" un četri jauki puiši, kas pievienojušies šajā sezonā. Lielākā uzdrošināšanās pēdējā laikā bija Ziemassvētku koncerts uz lielās skatuves Siguldas koncertzālē "Baltajā flīģelis".

"Mazputniņu" mēģinājumi notiek vēlu vakarā, kad daži ierodas tikko no slēpošanas kalna, citi no zīmēšanas pulciņa vai dejošanas. Bet atliek nodarbību sākt ar instrumentu spēli un jautru iedziedāšanos, un viss nogurums pazūd.

"Kas te? Es te!" izsludina Pukša dziedāšanas svētkus Latvijas Televīzijā maija mēnesī. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu. Labākos pieteikumus atlasīs Latvijas Televīzijas žūrija.

Savukārt skatītāji katru svētdienu raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mēdiju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi.

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti