Jūlijā Vaidavas ezera krastā notiks «Mālēdiena festivāls»

Sestdien, 15. jūlijā, no plkst. 12.00 Vaidavas ezera krastā norisināsies „Mālēdiena festivāls 2017”. Visas dienas garumā festivālā būs iespējams iepazīt mālu, izbaudīt Latvijas garšas un Vaidavu un aktīvi darboties. Festivālā uzstāsies  El Mars, Kārlis Kazāks, Alise Joste, „Sus Dungo” un Shipsea.

Festivālā galvenā loma tiks atvēlēta mālam un ēdienam. Festivāla māla pusi pārstāvēs meistari gan no „Vaidava Ceramics”, gan citām vietām, lai visas dienas garumā pacietīgi ierādītu sarkanā māla ceļu no zemes līdz tā pārtapšanai traukos. Iepazīt mālu un paša spēkiem izveidot savu īpašo trauku aicināts gan liels, gan mazs.

Savukārt ēdiena pusi pārstāvēs „Valmiermuižas Alus virtuve”, ļaujot  iepazīt garšas, kas mūsu zemē atrodamas šobrīd. Rīts tiks sākts ar īpašām brokastīm ezera krastā, bet visas dienas garumā būs iespējams nobaudīt īpašo #zemesgarša maltīti dažādās variācijās. Tā būs iespēja satikt un redzēt darbībā šefpavārus, kuru rosīšanās ierasti notiek virtuvē.

Kā kārtīgam brīvdabas festivālam pieklājas, apmeklētājus visas dienas garumā priecēs pašmāju mūziķu dziesmas. Uz skatuves ezera krastā uzstāsies El Mars, Kārlis Kazāks, Alise Joste un meiteņu radošā apvienība „Sus Dungo”. Vakaru un festivālu noslēgs Jānis Šipkēvics jeb Shipsea.

Dienas laikā būs sarūpētas vairākas iespējas, lai iepazītu pašu Vaidavu. Varēs doties izpētes gājienā uz „Vaidava Ceramics” ražotni, bet „Vaidaveži” būs parūpējušies, lai aktīvās atpūtas cienītāji Vaidavas ezeru varētu iepazīt uz SUP dēļa vai laivas, savukārt apkārtni – ar velo. Azotē paslēpti vēl pāris pārsteigumu, ar kuriem festivāla rīkotāji sola iepazīstināt nedaudz vēlāk.

Ieeja festivālā bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti