Japānā slidotavā ledū iesaldē tūkstošiem īstu zivju

Japānā izklaides parks, cenšoties panākt maksimālu ticamību tam, ka viņu izveidotā slidotava ir daļa no aizsalušas jūras, iesaldēja ledū īstas zivis. Tomēr šī ideja neguva atsaucību parka apmeklētāju vidū.

Kitakjūsū pilsētā Japānas rietumos nācies slēgt vietējā izklaides parkā nesen izveidotu slidotavu, kad tika saņemtas daudzu apmeklētāju sašutuma pilnas sūdzības. Slidotavas ledū bija iesaldētas tūkstošiem zivju. Turklāt tās bija īstas zivis, nevis plastikāta darinājumi.

Tik dabiski eksponāti daudziem šķita nepiemēroti tādai lietai kā slidotava, kuru galvenokārt apmeklē bērni.

"Es nejūtos īpaši labi, ļaujot maniem bērni slidot pār lietām, kas kādreiz bija dzīvas,” saka slidotavas apmeklētāja Joko.

Kopumā slidotavas ledū bija ievietotas aptuveni pieci tūkstoši dažādu sugu zivju. Dažas no tām atradās tik sekli, ka spuras pat sāka izcelties ledus virspusē. Bērni nevis priecājās par iespēju ieraudzīt jūras iemītniekus tik tuvu, bet vairāk sūdzējās, ka tas neizskatās labi.

Rezultātā parka vadība pretrunīgi vērtēto atrakciju slēdza.

“Ideja bija padarīt ledus halli līdzīgu okeānam, lai slidotāji varētu redzēt, mācīties par dažāda veida zivīm, kas dzīvo jūrā.   Mēs dziļi nožēlojam, ka tā sanācis,” pauž atrakciju parka pārstāvis Tošimi Takeda.  

Atrakcijas saimnieki arī taisnojās, ka

zivis iegādātas tirgū un bijušas jau beigtas, kad iesaldētas.

Tomēr tagad tās  nākšoties aizvākt. Slidotavu plāno atvērt pēc dažām nedēļām. Vai tā tiks kaut kā izdaiļota arī jaunajā versijā, pagaidām netiek ziņots. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti