Igo «Zeme» skanēs Valmierā, Jelgavā, Liepājā un Rīgā

25. oktobrī Valmieras Kultūras centrā, 1. novembrī Jelgavas kultūras namā, 2. novembrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē un 8. novembrī Rīgas Stradiņa universitātes aulā ar jauno koncertuzvedumu „Zeme" savus mūzikas cienītājus priecēs Igo.

Kā iepriekš ziņots, Igo un Valta Pūces jaunā koncertuzveduma „Zeme" pirmatskaņojums notika augusta nogalē Dzintaru koncertzālē.

Pirms trīs gadiem kopā ar komponistu Jāni Strazdu tika uzsākts četru dabas stihiju cikla „Uguns. Zeme. Ūdens. Gaiss" pirmais projekts „Uguns", kuru ar dzejas, mūzikas, kā arī vizuālās mākslas palīdzību un savu mītisko stāstu par pasauli veidoja Igo.

Šogad mūziķis saviem klausītājiem piedāvā savu otro šī cikla muzikālo projektu „Zeme", kas tiek veidots ar dziedātāja un daudzpusīgā mākslinieka Igo radītu dzeju un komponista Valta Pūces oriģinālmūziku.

Jaunā koncertuzveduma pirmajā daļā Igo un komponists Valts Pūce kopā ar ģitāristu Armandu Alksni, bundzinieku Kasparu Kurdeko, basģitāristu Reini Ozoliņu, pianistu Juri Kristonu, dziedātājām Alisi un Bizaķi, flautistu Andi Klučnieku, kā arī Latvijas Nacionālā teātra aktrisi Ditu Lūriņu-Eglienu un dziedātāju Ievu Kerēvicu atskaņos skaņdarbus, kuri veltīti zemes tēmai, savukārt koncerta otrajā daļā skanēs skaņdarbi no Igo zelta repertuāra.

Koncertprogrammā būs redzamas arī video mākslinieces Gitas Straustiņas video projekcijas, kurās teicēja lomā piedalās Dailes teātra aktieris Juris Strenga, kā arī vairāk nekā 40 cilvēki no dažādām pasaules valstīm, kuri šobrīd par savu mājvietu sauc Latviju. Visi šie dažādo kultūru pārstāvji katrs savā valodā ir ierunājuši frāzi, kas tiks atskaņota koncertprogrammas noslēguma dziesmā „Mana Zeme".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti