Panorāma

Ukrainā mēģina nogalināt Latvijas uzņēmēju

Panorāma

Pašvaldības konkurē ar NĪN atlaidēm

Latviju Eirovīzijā pārstāvēs Justs ar dziesmu «Heartbeat»

Ekspertu domas par «Supernovas» uzvarētāju Justu dalās

“Šī ir dziesma par zaudētu mīlestību. Dziesma, kuru katrs var sajust sevī,” - tā par kompozīciju “Heartbeat” jeb “Sirdspuksts” saka dziedātājs Justs, kurš, kā iepriekš jau vēstīts, izcīnīja tiesības pārstāvēt Latviju šā gada Eirovīzijas konkursā. Ekspertu domas par dziedātāju gan dalās.

"Jau līdz šim esmu uzstājies arī 10 tūkstošu cilvēku priekšā uz lielām skatuvēm, un man tas ļoti patīk. Tāpēc es arī nesatraucos un ar nepacietību gaidu šo brīdi," saka Latvijas šīgada pārstāvis Eirovīzijā Justs Sirmais.

Uzstāšanās veids Zviedrijā tikšot mainīts, pielāgojoties lielās skatuves specifikai un piedāvātajām iespējām, stāsta Justs. Bet kā viņa sniegumu pagaidām vērtē mūzikas eksperti?

"Man liekas, ka viņš ļoti labi dzied, un emocionāli arī ir izlaidis to dziesmu caur sevi, jo īpaši tas akustiskais izpildījums, kas ir redzams youtube, šķiet ļoti patiess. Tāpat, kas Eirovīzijai nav mazsvarīgi, vizuālais – teiksim, ja paņem viņa tuvplānus, varētu būt ļoti smuki," spriež mūzikas kritiķis Uldis Rudaks.

Kritiskāks ir komponists un sabiedrisko mediju kultūras raidījumu vadītājs Edgars Raginskis.

"Es neredzu viņā pilnvērtīgu estrādes mākslinieka potenciālu, taču viņam ir visas iespējas šo manu līdzšinējo pieredzi apgāzt un pierādīt, ka viņš ir kas vairāk par viendienīti, kurš dzied mazliet iepriekšējās Eirovīzijas uzvarētājdziesmu atgādinošu kompozīciju," norāda komponists, kultūras raidījumu vadītājs Edgars Raginskis.

Tajā pašā laikā eksperts atzīst arī Justa priekšrocības – skatuves šarmu un pārliecību.

"Arī viņa vokālais sniegums, ko es tikko gan kritizēju, bet tomēr uzskatu par potenciāli ļoti veiksmīgu, ja vien viņš turpinās strādāt ar vokālajiem pedagogiem, viņam, visticamāk, būs pietiekami liels trumpis," turpina Raginskis.

Justam uz Eirovīzijas lielās skatuves Stokholmā būs jākāpj 12.maijā – otrajā no pusfināliem, lai cīnītos par iespēju dienu vēlāk piedalīties konkursa lielajā finālā. No otrā Eirovīzijas pusfināla dalībniekiem zināmi jau Bosnijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Bulgārijas, Dānijas, Maķedonijas, Gruzijas, Īrijas, Norvēģijas, Šveices un Ukrainas pārstāvji.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti