Ed Rallidae - «Supernova 2018» dalībnieks

Ar dziesmu “What I Had With You” konkursā "Supernova 2018" piedalās izpildītājs Ed Rallidae. Dziesmas autori: Aminata Savadogo, Kaspars Ansons.

Edvards Grieze atpazīstamību guvis, sadarbojoties ar producentiem Rassell („Esi kustībā”, „Ziema’’), Rodion Gordin („Crashing down”, ‘’Missing”) un DJ Makree („Clouds”).

Šobrīd jaunais mākslinieks šķir jaunu lappusi savā karjerā, mainot skatuves vārdu uz Ed Rallidae. Edvardam ideja par skatuves vārda maiņu radās, izdzirdot, kā viņa uzvārds Grieze tika izrunāts angļu mēlē – Greece. Lai nerastos pārpratumi par to, no kuras valsts nāk jaunais mūziķis, nācās radoši pievērsties šai situācijai. “Rallidae” ir latīņu izcelsmes vārds, kurš apzīmē dzimti, kurai pieder putns grieze.

Pēc vairākām sadarbībām Edvards, tagad Ed Rallidae, vairāk pievērsies savas daiļrades apkopošanai un ierakstīšanai. Decembrī iznāks viņa mūzikas videoklips oriģinālkompozīcijai „Paliksim šeit’’, kas būs kā neliels ieskats tajā, ko varēsim sagaidīt tuvākajā nākotnē.

Pirmie soļi mūzikā sperti dzimtajā pilsētā Ventspilī. Tā kā Edvards uzauga radošā vidē, neizbēgami, ka viņa ceļš un aizraušanās bija piesaistīts mākslai. Dalība popgrupā „Jūras akmentiņi” un studijas Ventspils Mūzikas vidusskolā izkristalizēja to, ka mūzika ir tā joma, kurā Eds redz savu nākotni. „Mani nebeidz pārsteigt tas, cik universāla ir šī mūzikas valoda. Ir bijuši gadījumi, uzstājoties meistarklasēs ārpus Latvijas, kad kāds no dalībniekiem neprot ne krievu, ne angļu valodu, bet komunikācija ir visiem saprotama, jo mūzika runā, dvēsele dzied,’’ - tā Ed Rallidae.

Mūziķis bija ļoti patīkami pārsteigts un pagodināts par Aminatas Savadogo piedāvāto sadarbību dziesmas „What I Had With You” ierakstā.

 Aminata uzrunāja Edvardu pavisam īsi un konkrēti: „Edvard, teikšu kā ir. Sarakstīju tev dziesmu”, kam sekoja atbilde: „Aminata, teikšu kā ir. Tikko veikalā gandrīz no rokām pienu izgāzu”.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti