Bukmeikeri vislielākās iespējas uzvarēt «Supernovā» prognozē grupai «Triānas parks»

"Triobet" bukmeikeri norāda, ka cīņa par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas konkursā Ukrainā būs sīva, bet, viņuprāt, vislielākās iespējas uzvarēt ir grupai "Triana Park".

Bukmeikeri norāda, ka iespējamā uzvarētāja prognozēšana varētu būt diezgan grūta, jo šoreiz lēmumu pieņems skatītāji. Tomēr izvērtējot dziesmu klausīšanās skaitu mūzikas straumēšanas vietnē Spotify, izkristalizējās aina, ka favorīta pozīcijā ir grupa "Triana park". Arīdzan pēc bukmeikeru uzskatiem šai grupai pastāv 40% iespējamība pārstāvēt Latviju uz “lielās” skatuves.

Kā nākamo iespējamāko kandidātu uzvarai bukmeikeri izvirza jauno un perspektīvo mūziķi The Ludvig, šim mūziķim netrūkst atbalstītāju, tamdēļ viņam tiek piedēvēta 35% iespējamība plūkt laurus muzikālajā konkursā. Bukmeikeri norāda, ka The Ludvig sastāda nopietnu konkurenci "Triānas parkam", tamdēļ, tas nebūtu brīnums, ka skatītāji par uzvarētāju izvēlētos tieši viņu.

Savukārt grupai "My Radiant You", kas pagājušo gadu arīdzan bija diezgan tuvu uzvarai, bukmeikeri prognozē nedaudz mazāku 15% varbūtību saņemt vislielāko skatītāju balsojumu. Nedaudz atpaliekot, mūziķei Santai Daņeļevičai, kas uz lielās skatuves parādījusies pavisam nesen, “Triobet” bukmeikeri paredz 10% iespējamību pārstāvēt Latviju Ukrainā.

Finālā savā starpā sacentīsies grupa „My Radiant You” ar dziesmu “All I Know”, grupa „Triana Park” ar dziesmu “Line”, dziedātājs The Ludvig ar dziesmu “I’m In Love With You”, kā arī dziedātāja Santa Daņeļeviča ar skaņdarbu “Your Breath”.

Kā ziņots iepriekš, fināla filmēšanā pirmo reizi Latvijas Televīzijas vēsturē tiks izmantota mūsdienīga tiešraides režijas programma „CuePilot”, kas, kā sola konkursa tehniskā komanda, ļaus izbaudīt tiešraidi ar precizitāti, kas līdzinās tai, ko esam pieraduši vērot mūzikas video. Šo risinājumu „Supernova 2017” fināla realizācijai nodrošina kompānija „Hannu Pro”. 

Konkursa tiešraide LTV1 sāksies 26.februārī plkst. 21.25, tāpat kā pagājušajā gadā tiešraidi ar surtdotulkojumu varēs vērot LTV7, tiešraidi visā pasaulē HD kvalitātē varēs vērot supernova.lsm.lv. „Supernova 2017” alternatīvās tiešraides saimnieki šajā sezonā būs Karmena Stepānova un Aleksis Vilciņš, to varēs vērot portālā LSM.lv un kā katru svētdienas vakaru klausīties Pieci.lv ēterā.

Šogad kā trešais alternatīvās žūrijas pārstāvis Karmenai un Aleksim pievienosies viens no bargākajiem „Supernova 2017” vērtētājiem -  DJ Rudd.

Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2017” mērķis ir atrast konkurētspējīgu hitu ar potenciālu starptautisku rezonansi. Tā uzvarētājam būs dota iespēja Latviju pārstāvēt starptautiskajā dziesmu konkursā „Eirovīzija 2017”, kas šogad notiks Kijevā, Ukrainā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti