Video: Jauna ģimene pārceļas uz dzīvi meža ielokā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Reinis, Dana un viņu meitiņa Emma ir “Debess” mājā mītoša ģimene, kura savu idilli ir radījusi, pretojoties patērētājsabiedrības uzspiestajām dzīves normām. Jaunā ģimene pārcēlusies no pilsētas vides uz Kurzemes mežiem - paradīzi zemes virsū, kur katru dienu sastapties ar dabu un tās iemītniekiem.

Jaunā ģimene izvēlējusies atjaunot cilvēka un dabas mijiedarbību, izbaudīt brīvību, kā arī, mainot savas dzīves prioritātes, atrast sevi un sava gara brīvību.

Reinis un Dana ir nolēmuši savas ģimenes saknes veidot Kurzemes meža ielokā, prom no citu acu skatieniem un viedokļiem. „Pirmā diena. Iekraujam ratos lāpstu, telti, ķīniešu lēto izkapti un iestumjam to pļaviņā, kur zāle ir augusi 20 gadus.

Stāvējām kādu brīdi, skatījāmies apkārt un sapratām – šeit mēs dzīvosim,” atmiņās par to, kā tas viss sākās, dalās ģimenes galva Reinis.

Augot Emmai, aug arī Emmas vecāki un jaunatklātā pasaule tiem apkārt. Izmaiņas, kas skar ģimeni, dzīvojot meža ielokā, ir devušas ģimenei gara brīvību.

„Arī man šīs pavadītās četras dienas, dzīvojot meža ielokā un filmējot dokumentālu filmu par laimīgu ģimeni, kas atradusi savu īsto vietu, bija neaprakstāmas. Celšanās piecos no rīta reizē ar saullēktu, lieliskas sarunas un pārdomas par visu, kas notiek tev apkārt. Tas noteikti paliks atmiņā uz ilgu laiku!” savos iespaidos dalījās dokumentālās filmas autors Jānis Dunkurs.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti