Dienas ziņas

Ziņu speciālizlaidums. Vēlētāji Rīgā

Dienas ziņas

Ziņu speciālizlaidums.Balso arī karavīru misijā Afganistānā

Ziņu speciālizlaidums. Mazos vēlētājus cienā ar «Bārbeli»

Jūrmalā mazos vēlētājus cienā ar «Bārbelēm»

Mazākie jūrmalnieki zina, ka uz vēlēšanām 206. iecirknī vērts iet arī kāda ļoti salda iemesla dēļ. Par aploksnes iemešanu vēlēšanu urnā iecirknī strādājošais Pēteris Ciparovičs viņus vienmēr cienā ar konfektēm. Pēteris uzskata, ka bērnos ir jāieaudzina patriotisms, un dara to iespaidīgi  – karoga krāsas žaketē, kas šūta speciāli vēlēšanām.

Pēteris Ciparovičs ir vēlēšanu komisijas loceklis jau 16.gadu. “Man ir pagasta pirmās sievas sindroms. Es vienmēr gribu būt pirmajās rindās, vai tas labi vai slikti, nezinu. Skolā biju pirmajās rindās,” Latvijas Televīzijai stāsta darboties gribošais Pēteris.

Vēlmi iesaistīties iecirkņa darbā Pēteris sajuta pensijā. Bijis par maz aktivitāšu. Viņš atradis sludinājumu Jūrmalas avīzē, lai piesakās darbam vēlēšanu komisijā, un viņš arī pieteicies.

Viņš novērtē arī to, ka par darbu iecirknī maksā algu. Vēl Pēteris vienmēr aicina bērnus audzināt patriotiski un lūdz, lai aploksnes urnā met tieši viņi. Balvā vienmēr ir sūkājamās konfektes ‘Bārbele” no kristāla trauciņa. Tā ir Pētera firmas zīme.

Reiz gan kāds puisītis gribējis visu bļodiņu paņemt, bet tieši konfektes kādiem bērniem liek vecākiem atgādināt, ka šodien ir vēlēšanas.

Otra Ciparoviča firmas zīme ir patriotisks uzvalks! Pabeidzis iecirkņa priekšnieka palīga darbu un saņēmis uzaicinājumu uz nākamajām vēlēšanām, Pēteris nolēmis, ka jāšuj jauns uzvalks.

“Kāpēc neuzšūt žaketi karoga krāsās? Būs ļoti elegants uzvalks! Iecirkņa vadītāja bija sajūsmā! Un ne tikai viņa,” lepni klāsta vīrietis.

Pēteris novērojis, ka vīri un sievas atzīmes vēlēšanu iecirknī izdara tā, lai otrs neredzētu. Bijuši arī citi joki gan ar taloniņiem aploksnē, gan ar vēlēšanu novērotājiem.

Viņš uzskata, ka balsot ir katra pilsoņa pienākums! “Ir pienākums nākt un darīt!”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti