Aicina ziedot Buru ielas sirmgalvēm

Visticamāk, bezpajumtnieku izraisīta ugunsgrēka dēļ, Rīgā, Buru ielā 9, bez savas mājas palika arī kaimiņmājas – Buru ielas 11 – iedzīvotājas. Pensionēta bibliotekāre un grāmatvede, kuras mitušas šeit visu mūžu. Tagad jumts atjaunots, bet ar viņu pensiju nepietiek, lai rēķinus samaksātu. Tādēļ labdarības organizācija ziedot.lv sākusi līdzekļu vākšanu, lai abas kundzes var atgriezties mājās.

19. augustā ugunsnelaime piemeklēja Buru ielas ēkas Rīgā. Pilnībā nodega neapdzīvotais Buru ielas 9 nams. Uguns pārsviedās arī uz blakus māju Buru ielā 11 un nopostīja mājas jumtu. Šīs mājas jumta istabiņās jau gadu desmitiem pieticīgos apstākļos dzīvoja divas sirmas kundzes.

Abas kundzes šobrīd ir palikušas bez mājām, mitinās kopmītnes un ļoti cer atgriezties savās mājās.

Vizma Grundulei ir 74 gadi, šajā namā viņa dzīvo jau kopš dzimšanas. Vizma ir vientuļa pensionāre, darba mūžs pavadīts bibliotekāres darbā. Jau vairāk kā 45 gadus Vizmas kaimiņiene ir Viktorija Homčenko. Viktorijas kundzei ir 71 gads, viņa ir vientuļa pensionāre, savulaik strādājusi par grāmatvedi.

Šobrīd abas kundzes ļoti cer atgriezties savās mājās. Dome apņēmusies izremontēt dzīvokļus, bet jumts ir mājas kopīpašums un tā atjaunošanas darbus jāveic pašu spēkiem, izdevumus dalot visu mājas iedzīvotāju starpā. Vizmas kundzes rēķins ir 2947,95 eiro, savukārt, Viktorijas kundzes rēķins ir 2888,81 eiro.

Kundzēm šādas naudas nav, taču, nesamaksājot šos rēķinus, sirmās kundzes var zaudēt savas mājas. Palīdzēsim sirmgalvēm atgriezties savās mājās!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti