Dienas ziņas

Torņakalnā slēgto pārvadu ļaus šķērsot gājējiem un auto līdz 5 tonnām

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Biedrība "Tavi draugi" atvērusi labdarības veikalu

Biedrība «Tavi draugi» atvērusi labdarības veikalu Ukrainas atbalstam

Biedrība "Tavi draugi" īstenojusi senu sapni un pašā Rīgas centrā atvērusi labdarības veikalu. Tajā var iegādāties gan jaunas, gan lietotas drēbes, rotaļlietas, grāmatas un interjera priekšmetus. Bet visi ienākumi tiek veltīti, lai palīdzētu Ukrainas kara hospitāļiem un civiliedzīvotājiem. Veikalā strādā arī kara bēgle no Ukrainas.

Ikviens, kurš vēlas, veikala darbu var atbalstīt, gan ziedojot lietas, gan iepērkoties.  

Veikals Rīgā, Ģertrūdes ielā 32, atvērts nesen. Un arī šeit sastaptie pircēji saka, ka ienākuši vienkārši intereses dēļ. Bet plašās telpas un preču klāsts pievelk un ievelk.

"Nejauši blakus gāju un redzu – veikals. Domāju, paskatīšos.... Ļoti man patīk. Cenas normālas," stāstīja pircēja Ligorija.

Savukārt pircēja Dace neskatījās uz drēbēm, bet traukiem.

"Gāju garām. Man šķiet – fantastiski, man arī ukraiņi ir darbā! Lai izdodas," viņa novēlēja veikalam.

Viena no pārdevējām Tatjana Starokana pati ir kara bēgle. Viņa ar milzu uztraukumu seko notiekošajam Harkivā, kur palikuši viņas mīļie, un mācās latviešu valodu.

"Man šeit ļoti patīk strādāt. Esmu priecīga, ka mani šurp uzaicināja. Un man tā ir iespēja iemācīties latviešu valodu. Jo ikdienā cilvēki, gribot man palīdzēt, uzreiz pāriet uz krievu valodu," stāstīja Tatjana.

Veikalā iespējams iegādāties apavus un apģērbus, arī rotaslietas, rotaļlietas, traukus un grāmatas.

Tāpat pieejami biedrības "Tavi draugi" krekli, džemperjakas, piespraudes un jaunums – pledi. Ja kāds vēlas ziedot lietas šim veikalam, visu, izņemot drēbes un apavus, var nest uzreiz šurp, uz Ģertrūdes ielu 32. Bet drēbes gan lūgums vest uz noliktavu Ventspils ielā 50.

Interesanti, ka veikalam jau izveidojies savs klientu loks, "sākot ar bērniem un pusaudžiem, beidzot ar onkuļiem un kolekcionāriem", atklāja labdarības veikala projekta vadītāja Zane Priedīte.

Projekti, kam tiek šajā veikalā pārdoto preču nauda, saistīti gan ar karā cietušo Ukrainu, gan Latviju.

"Mēs palīdzam biedrībai "Marta" labiekārtot krīzes dzīvokļus vardarbībā cietušām sievietēm, un tur svarīgi sagādāt gan mēbeles un traukus, gan gultas veļu. Viss nepieciešams, lai iekārtotu," stāstīja Priedīte.

Vēl viena veikala ideja ir ļaut labām mantām turpināt dzīvi, samazinot jaunu preču ražošanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti