Raimondam bija stingra, bet laba bērnība. Ļoti daudz laika pavadīts baleta skolā. Brīvā laika bijis maz. Tas bijis mammas sapnis, ka viņas bērns kļūs par baletdejotāju. Viegli nebija, jo tā ir smaga profesija, kura daudz prasa. Tomēr Raimonds izgāja tam visam cauri, un šobrīd aiz muguras ir garš lomu saraksts.
"Nupat visas iespējamās lomas esmu nodejojis un jo vairāk priecājos par katru jaunu lomu. Vecāki dzīvo līdzi, un es jūtu viņu atbalstu.
Tā bija mammas izvēle, un es izdzīvoju viņas sapni."
Raimondam arī nebija nekādas pretestības tam. Viņam teica, un viņš arī darīja. Esot slavas zenītā un peldot skatītāju ovācijās, negribas domāt par tām grūtībām, kas ir mēģinājumos, un negribas arī lūkoties nākotnē, kad parādīsies nopietnas veselības problēmas. Šī profesija māca, ka dzīve ir īsa, jo profesija ir īsa, atzīst baletdejotājs.
"Nežēlīga profesija, īsa profesija. Varētu salīdzināt ar kultūristu, kurš lieto steroīdus – no ārpuses viss ļoti jauki, izteikta muskulatūra, bet visi orgāni ir sapuvuši. Baletā varbūt arī ir līdzīgi."
Baletā jebkurai meitenei ir nepieciešams labs fons, bet vēl vairāk – labs partneris. Baletdejotāji ir augstākā līmeņa atlēti. Lai paceltu meiteni, tu nevari būt vājš. Jābūt atbalstam. Sākotnēji balets vispār bija kā intermēdija starp operām un tikai kā fons. 19. gadsimtā lielākās lomas bija tendētas uz sievietēm un vīrietis joprojām bija kā fons. Bet Raimonds domā, ka jau 20. gadsimtā vīrietis kļūst vienlīdzīgs.
"Tu dejo baletu? Tu stāvi uz pirkstgaliem? Tu špagatu proti?" Šie banālie jautājumi... Nē, tā ir izteikta vīriešu profesija."
Pirms 10 gadiem Raimonds izvēlējās kļūt par veģetārieti, bet pēdējos divus gadus ir vegāns. "Gaļa nāk no fabrikas," tā Raimondam paskaidroja bērnībā, un šī atbilde tolaik apmierināja. Vēlāk viņš aizdomājās, kā gan var mīlēt dzīvniekus un tajā pašā laikā tos ēst. Raimonds uzsver, ka tie, kuri saka, ka bez gaļas nevar dzīvot, neēd jēlu gaļu, bet gan ceptu, vārītu, sutinātu, grilētu, izmantojot dažādas garšvielas un piedevas, bet tā jau varam apēst arī savu mīļo mājdzīvnieku – suni vai kaķi.