Ceļotājs Kārlis Bardelis turpina apceļot pasauli un aicina ziedot

Latviešu ceļotājs Kārlis Bardelis gatavojas uzsākt trešo posmu savā pasaules apceļošanas projektā, neizmantojot motorizētu vai buru transportu. Ar šī ceļojuma palīdzību Bardelis paredzējis vākt ziedojumus bērnu atbalsta programmai „Plecs”.

Pasaules apceļošanas pirmajā posmā Bardelis kopā ar Gintu Barkovski airu laivā pārairējās no Namībijas Āfrikā līdz Brazīlijai Dienvidamerikā, bet otrajā posmā kopā ar Lindu Zuzi ar tandēma velo šķērsoja Dienvidamerikas kontinentu no Brazīlijas līdz Peru. 

Kārlis Bardelis pašlaik atrodas Peru galvaspilsētā Limā un gatavojas gaidāmā ceļojuma trešajam posmam. “Šobrīd tiek gatavota laiva, lai dotos tālāk pāri Klusajam okeānam no Peru uz Austrāliju – Kērnsu. Plānotais starts ir 14.jūlijs,” pastāstīja ceļotājs.

Šim piedzīvojumam ir arī īpašs mērķis – palīdzēt audžuģimeņu atbalsta programmai „Plecs”. “„Plecs” strādā tam, lai katrs bērns varētu uzaugt ģimenē. Un šobrīd Latvijas bērnunamos ir ap 1000 jauniešu un bērni, kuri varētu uzaugt ģimenē. Mērķis ir sekojošs – tā kā es airēšu vienatnē, tad es aicinu visus airēt kopā ar mani.

Katrs cilvēks var izvēlēties, cik kilometrus viņš vēlās noairēt kopā, tātad par vienu kilometru piecu eiro ziedojums programmai “Plecs”,” pastāstīja Kārlis Bardelis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ceļošana
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti