Bobslejisti varētu saņemt ap 64 tūkstošiem eiro

Katrs no sudraba medaļas izcīnījušajiem bobslejistiem ziemas olimpiskajās spēlēs var saņemt līdz 64 tūkstošiem eiro, aģentūrai BNS pastāstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pārstāve Dita Bukovska.

Viņa paskaidroja, ka Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas sportisti Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga par izcīnīto sudraba medaļu bobsleja četrinieku sacensībās olimpiskajās spēlēs Sočos, katrs var saņemt līdz 64 030 eiro pēc nodokļu nomaksas. Savukārt bobslejistu treneri un apkalpojošais personāls var saņemt kopā līdz 128 060 eiro.

Tāpat Latvijas Bobsleja un skeletona federācija par sportistu komandas sasniegumiem var saņemt līdz 35 572 eiro sporta veida attīstībai. Savukārt Latvijas Hokeja federācija par nacionālās izlases iegūtajām tiesībām startēt olimpiskajās spēlēs var saņemt naudas balvu līdz 142 288 eiro, kas paredzēta sporta veida attīstībai.

Jautājums par naudas balvu piešķiršanu un naudas balvu apmēru par sasniegumiem olimpiskajās spēlēs Sočos tiks skatīts nākamajā Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdē, kura paredzēta marta sākumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Jaunākie
Interesanti