«Soči 2014» sociālajos tīklos: Aizmirstiet Čaku Norisu!

Hokejs, hokejs un vēlreiz hokejs. Tas, protams, ir bijis galvenais sporta temats vakar sociālo tīklu vidē. Tam par pierādījumu arī 5 pieminētākie (trending) vārdi tviterī, kuri visi bijuši saistīti ar notikušo hokeja spēli. Taču vēl pirms hokeja un lieliskās uzvaras pār Šveici - arī par dažiem citiem ierakstiem.

Pēc vairākkārtējām startu pārcelšanām biezās miglas dēļ vakardien beidzot uz starta izgāja biatlonisti 15 kilometru distancē ar kopēju startu. Mūsu Andrejam Rastorgujevam 14.vieta, aiz sevis atstājot pat tādus biatlonistus kā Simonu Ederu un Ūle Eināru Bjerndālenu. Kārlis Būmeisters jeb plašāk pazīstams arī kā Kaža, pēc sacensībām ietvītojis: „No sirds priecājos par līdz šim labāko Rastorgujeva un ilgu gadu labāko LV biatlona etapu. Rastorgujevs ir atgriezis Latviju elitē!”. Arī daudzi citi no čivinātājiem pateicās Andrejam par dāvātajām emocijām, kas ar pamatotām cerībām liek skatīties uz olimpiskajām spēlēm Pjenčanā 2018.gadā.

Lai arī jau šobrīd Latvijai šīs ir visu laiku veiksmīgākās ziemas olimpiskās spēles, čivinātāji centušies izdomāt jaunus sporta veidus, kuros mums varētu būt pamatotas cerības uz medaļām. Tā Andris ieteicis olimpisko spēļu programmā iekļaut bļitkošanu – individuālajās un komandu stafešu sacensībās, kā arī dreifēšanu uz ledus gabala divsimt bļitkotāju grupā. „Tur mūsējiem jaudīga pieredze”.

Taču vakarā visa Latvija jau dzīvoja pēc viena pulksteņa. Nevis lielā un īstā, bet tā, kas televizora ekrānā un apzīmē hokeja periodus un atlikušo laiku. Hokejs pilnībā bija pārņēmis visu interneta vidi. Un kas par spēli tā bija! Latvijai vēsturisks panākums un iekļūšana olimpiskā hokeja turnīra ceturtdaļfinālā, taču tviterlietotājiem – prieks, emocijas, un, protams, daudz asprātību. Tā Roberts izteicies spēles laikā: „Šveices valstsvienības neveiksmju atslēga ir Bībers... Matiass Bībers”. Ļoti daudzi no tvītotājiem atzinuši arī atzīstamo Edgara Masaļska spēli. Pēc spēles ievērojamu popularitāti izpelnījās kāda lietotāja aši samontēta bilde ar Čaku Norisu un Edgaru Masaļski ar tekstu: „Aizmirstiet Čaku Norisu, ir Edgara Masaļska laiks”. Taču ar to bilžu laiks nebeidzās, dažas minūtes vēlāk sociālajos tīklos jau tika ievietota bilde, kurā, citēju „Edgars Masaļskis uzņēmis selfiju, jeb tā dēvēto pašiņu pēc spēles ar Šveici”. Bildē redzami hokeja vārti, kuri pilnībā aizmūrēti ciet ar ķieģeļiem, tādējādi raksturojot fenomenālo Masaļska spēli.

Par Latvijas spēli nerunāja tikai Latvijā, arī sociālie tīkli ārzemju vidē bija ļoti karsti. Tā Kanādas izlases fane Karolīna atzinusi, ka šī Latvijas uzvara viņu dara nedaudz nervozu pirms šovakar gaidāmā mača. Lukašs no Čehijas savukārt izteicies, ka ir laimīgs, ka Čehijas izlasei kvalifikācijas mačā vēlreiz nenācās tikties ar mūsu izlasi. Savukārt kāda ārzemju tviterlietotāja, kuras vārdu rotā tikai interneta smaidiņš, atzinusies savā mīlestībā pret mūsu izlases vārtsargu. Taču daži gājuši vēl tālāk. Tā kāds hokeja fans no Edmontonas atzinies, ka uz sevis uztetovēs Zemgus Girgensona portretu, ja Latvijas izlase šovakar uzvarēs Kanādu. Kāds cits lietotājs tikai šai ziņai piebildis, „lai galvenais turot vārdu”.

Taču šodienas apskatu noslēgsim ar Ģirta novēlējumu:

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti