PAREIZAIS VIEDOKLIS par valsts varas gāšanu

Tas, ka visādu nepilsoņu organizāciju autoritāte pat krievvalodīgo vidū nīkulīga, ir tikai viltīgs manevrs. Īsto briesmu mērogu apjauš tikai ļoti tālredzīgi cilvēki. Bez šaubām, arī PAREIZAIS VIEDOKLIS.

Fakts: Cilvēki aktīvi interesējas par iespēju piedalīties "Nepārstāvēto parlamenta" vēlēšanās, aģentūrai LETA apgalvoja "Nepilsoņu kongresa" pārstāve Elizabete Krivcova (SC), atzīmējot, ka šodien cilvēki jau sākuši balsot elektroniski.
Tikmēr nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars iesniedzis Drošības policijai un Satversmes aizsardzības birojam iesniegumu, kurā lūdz pārbaudīt, vai "Nepilsoņu kongresa" organizētās alternatīvās parlamenta vēlēšanas faktiski nav uzskatāmas par valsts varas gāšanas organizēšanu. (c)LETA

PAREIZĀ VIEDOKĻA konsultants jau agrā bērnībā juta savus konsultanta un lielu notikumu organizatora talantus. Kopā ar domu biedriem 5. klasē tika izdomāts, ka jādibina sava valsts, un visa uzmanība tika veltīta šī notikuma organizēšanai. Rūtiņu burtnīcā tika atzīmētas galvenās nostādnes un sadalīti amati, sev, protams, iedalot nozīmīgākos. Valdības sastādīšana ritēja samērā jautri, jo ministru amatiem tika nominēti visādi ciema īpatņi un, piemēram „specvienību ministra” amatam tika virzīts kāds vīrs, kuram, kā ļaudis mēļoja, esot „trako papīrs kabatā”. Tas nozīmēja, ka viņš visu ko varot darīt un viņam par to nekas nebūšot. Beigu beigās, kādā mācību stundā valsts tapšanā iejaucās skolotājs, atņemot svarīgo dokumentu un vēlāk iniciatīvas grupai skaidrojot, ka mums tak jau ir ļoti jauka valsts, līdz ar to jaunas dibināšana ne tikai nav vēlama, bet ir pat bīstama.

Uz citiem kabinetiem gan bīstamā iniciatīva netika virzīta. Acīm redzot, radās apjausma, ka TAJOS kabinetos radīsies arī jautājums - kas tā par skolu, kur bērni grib dibināt citu valsti. Bet arī pašu entuziasms uz brīdi atslāba.

Atgriežamies mūsdienās. Var gadīties, ka „trako papīrs kabatā” ir arī dažiem ļautiņiem, kuri izdomājuši, ka jārada tāds nepilsoņu parlaments un vēlāk arī nepilsoņu ministri, nepilsoņu prezidents, nepilsoņu veikali, autobusi un tualetes. Tagad uz 1.jūniju tikšot organizētas arī nepilsoņu vēlēšanas, par kurām cilvēki „aktīvi interesējoties”. Iespējams, pat veseli trīs. Ar vienu no viņiem iepazīstināsim mazliet vēlāk.

PAREIZAIS VIEDOKLIS improvizēti apvaicāja šī „projekta” iespējamā elektorāta daļu no populāriem Rīgas mikrorajoniem. Andrjuha un, piemēram, Ļoha izteica PAREIZU VIEDOKLI, ka tādas padarīšanas viņiem esot po…, bet Miša vēl piebilda, ka Lindermans esot b…, pie tam veca. Vot, Ušakovs gan „moloģecs”, bet tas jau cits stāsts.

Tomēr apgalvojums, ka cilvēki „aktīvi interesējas” gluži bez pamata vis nav. Aktīvi par nepilsoņu prezidentiem un autobusiem ieinteresējies Raivis Dzintars. Atšķirībā no liekulīgā padomju skolas skolotāja, viņš nav sabaidījies no jautājuma, ko tad Nacionālā apvienība līdz šim ir darījusi un modri ziņojis, kur pienākas, par tūlītēju valsts sagraušanas iespējamību un atlikušā pievienošanu Krievijai. Šāds solis pelna cieņu un līdzjūtību.

Tomēr tas ir tikai pirmais solis. Jāuzsāk plaša, labi finansēta programma, lai šādas „rūtiņu burtnīcu” vēlēšanas tiktu apslāpētas pilnīgi, galīgi un cietpauraini. Šis ir valsts pamatu jautājums, un te nelīdzēs nekādas finanšu ministra grozīšanās par budžeta kontekstiem un tādā garā.

Bet, protams, ir nepieciešams aktivitāšu plāns valsts pamatu nesatricināmai iecementēšanai un „rūtiņu burtnīcas parlamenta” konvulsiju pilnīgai neitralizēšanai. Nu jā, psihiatrijas maigās rokas palīdzība tiešā veidā gan nevarētu būt izmantojama. Vismaz uzreiz ne. Mazizglītotie nesapratīs.

Tomēr ir virkne pilnībā pieņemamu un tūlīt startējamu pasākumu, no kuriem vairāki ne tikai tērēs, bet tuvākajā laikā pat pelnīs.

PAREIZAIS VIEDOKLIS ieteic 10 punktu programmu, kura varētu dot būtisku un paliekošu ieguldījumu valsts patriotisko pamatu stiprināšanā un bīstamā nepilsoņu jautājuma aizslaucīšanā vēstures mēslainē.

  1. Pētījums ar mērķi konstatēt utu hiperaktivitātes lavīnveida pieaugumu Pārdaugavā, Pieminekļa apgabalā maija pirmajā pusē. Rezultātam jābūt „jā” un tad dabū finansējumu;
  2. Katrai valstij tiek kaut kas no NATO. Latvijas NATO tikumi līdz šim nav pietiekami pārliecinoši. Jāpanāk, ka Jūrmala kļūst par ekskluzīvu NATO personāla atpūtas bāzi. Festivāls NATO fave (lat. NATO filnis), konkurss mis NATO un bufonāde beerNATOshake (lat. alus tāpēc jāsakalo);
  3. Krāsainu, ļoti vizuļojošu un zeltā tonētu reklāmfilmiņu seriāla veidošana nepilsoņu auditorijai ar vadmotīvu – o, Bože, cik citur ir labi;
  4. Tranzīta kravām, kuras šķērso Latviju no augšas uz leju un otrādi, piešķirt dotācijas. Sevišķi smukas dotācijas piešķirt, ja ar vienu kravu brauc turp, atpakaļ un vēlreiz turp. Avots – nenopirktie elektrovilcieni;
  5. Eiro ieviešanas kampaņā paredzēta uzņēmēju kaunināšana par šmaukšanos, valūtām mainoties. Nepareizi uzsvari, biedri, galīgi nepareizi! Uzņēmēju kaunināšanai par vadlīniju jāizvēlas austrumu līnija;
  6. Saistībā ar iepriekšējo – visādīgi stimulēt Krievijas biznesa sakaru virzienu pārbīdīšanu uz Turkmenistānu, tai skaitā ietverot fešeneblu latviešu tūrisma maršruta jūra-kalni-jūra projektu;
  7. Kultūras ministrijai – aktīvi turpināt izstrādnes virzienā – kas ir Staņislavska metode un kā no tās izsargāties;
  8. Pacelt jaunā fundamentālas zinātnes līmenī pētījumu bloku – no kā izcēlušies krievi;
  9. Medaļas „Par modrību” nodibināšana un pasniegšanas ceremonijas kreatīva izstrāde;
  10. PAREIZĀ VIEDOKĻA popularizēšana, vienlaicīgi parādot dažādo viedokļu bīstamību un nozieguma pazīmes.

Ir pilnīgi droši, ka, realizējot minēto aktivitāšu kopumu, varam izvairīties no ārkārtīgi bīstamajām „rūtiņu burtnīcas” nepilsoņu kongresa darbības sekām. Arī PAREIZAJAM VIEDOKLIM tiks ierādīta PAREIZA VIETA.

Un iestāsies jauni laiki.

Ar cieņu
Bundžu Jānis, ļoti neatkarīgs konsultants

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pareizais viedoklis
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti