Sadaļas Sadaļas
Ārpus ētera / Pareizais viedoklis
PAREIZAIS VIEDOKLIS par drosmīgiem vārdiem un smalkām personām

Vispirms, draugi un oponenti – šī konsultācija būs mazliet citāda. Tā sastāvēs no divām daļām – vispirms viedoklis, protams, PAREIZAIS un tad atvadīšanās. Otrkārt, ja līdz tam brīdim nebūšu nobijies, lietošu rupju vārdu. Varbūt pat divus.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par jaunajiem trolejbusiem

Būtu tikai pareizi ja „Rīgas satiksme” savāktu pārbaudāmu un reālu informāciju par līdzīgu iepirkumu apjomiem un cenām vairākās valstīs. Daudzie miljoni ir tā vērts. Kamēr tā nav, piedodiet, ir versijas. Arī mūsējās. No tām veidojas PAREIZAIS VIEDOKLIS.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par Jāņu svinēšanas tipiem

Kur Tu Jāņus svinēji? – Un kā nosvinēji? Gadās, ka jautātāju gribas pasūtīt… PAREIZAIS VIEDOKLIS norāda uz riskiem Jāņu svinēšanas izvēlē. Šie ir tikai ieteikumi. Par rezultātu, piedodiet, atbildat Jūs.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par pensiju indeksiem 2

Vācot informāciju par iespējamo pensiju indeksāciju, PAREIZAIS VIEDOKLIS konstatēja, ka tas ir kaut kas Latvijā pilnīgi jauns un negaidīts. Nav zināmas ne formulas, ne modeļi.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par meditāciju

Pašvaldību vēlēšanu rezultātu sagaidīšana Rīgā notika izteikti garlaicīgi. Nav svarīgi – kādēļ. Svarīgi – kurš vainīgs.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par valsts varas gāšanu

Tas, ka visādu nepilsoņu organizāciju autoritāte pat krievvalodīgo vidū nīkulīga, ir tikai viltīgs manevrs. Īsto briesmu mērogu apjauš tikai ļoti tālredzīgi cilvēki. Bez šaubām, arī PAREIZAIS VIEDOKLIS.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par Saskaņas centra pirkstu

Ņemot vērā milzīgos attālumus, tikai tagad līdz mums atceļojusi vēsts, ka pagājušā gada vasarā jaunu cilvēku pulciņš no Rīgas piedalījies Krievijas rīkotā militāri - ideoloģiskā nometnē. Mūsu Aizsardzības ministrijas formas tērpos. Neviens neko neesot zinājis. Tad kādēļ troksnis jāceļ, ja neko nezina? Tur būs kāds netīrs pirksts pielikts.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par zelta ķēdi

Sakarā ar mīklaino notikumu Jūrmalas domē – iespējamu mēra amata ķēdes pazušanu, PAREIZĀ VIEDOKĻA konsultants tika aicināts palīdzēt šī noslēpuma atklāšanā. Iepazīstinām ar pirmajiem secinājumiem.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par lielveikaliem

Var strīdēties, bet PAREIZAIS VIDOKLIS tomēr ir, ka lielveikala atklāšana konkrētā vietā līdzinās bezmaz vai baznīcas atklāšanai viņos laikos. Teātris kā tur, tā šeit.

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt