Infografika: Latvijas zemju īpašnieki no ārzemēm

"De facto" infografika ilustrē, cik zemes Latvijā pieder ārzemniekiem, un no kurienes viņi nāk.

"De facto" vēsta, ka vairākos Latvijas novados teju puse zemes pieder ārzemniekiem. Lielākie lauksaimniecības un meža zemju īpašnieki no ārvalstīm ir gan ražojoši uzņēmumi, gan apdrošināšanas sabiedrības un pensiju fondi

 
7 komentāri
Jānis Sarkans
Lielākie patrioti un tai pat laikā lielākie Latvijas ienaidnieki.Patriotisms,optimisms,idiotisms,narcisisms un viss kas ir ar šo izskaņu ir ĻAUNUMS UN NELIETĪBA.Latviju šķiet esam zaudējuši neatgriezeniski.Latvieši pat nav Pušelnieki savā zemē,bet vergi vai vasaļi,kam ir tiesības arī uz vasaļiem.Feodālās iekārtas principi."Mana vasaļa vasalis,nav mans vasalis!"
.
Te viens saatans komentos ieperinaajies un pats to neaz nenojaush.
cooldedzinātājs
Tas ir briesmīgi, ka zeme nonāk ārzemnieku rokās. Jo viņi to zemi tā pat vien plikai stāvēšanai nepērk. Ja zeme stāv, neviena neizmantota, tad man ir lieliska iespēja padedzināt kūlu. Bet tiklīdz kā zemi kāds nopērk un sāk apsaimniekot - bēdas man!
..
Esmu šokēts - veseli 8% mežu (nerunājot pat par to, ka noteikti kāda ceturtdaļa dzīvojamā fonda Rīgā) jau pieder ārzemniekiem?! Tas taču ir drausmīgi!
Ješka
Drausmīgi ir, ka šitādi kaucēji turpina kaukt. Zemi katru gadu ir jāstrādā, tur vaimanoloģija nelīdzēs.
no meža paliek vien celmi
Lūk, kāpēc tik daudz cirsmu...
Dagda
imitācijās piemirsies t'ds sīkumsa - kas ir šo zemju pārdevēji? Kas ir tie, kas izpārdodeva un izpārdot savu senču zemi? ne jau marsieši.... Un par ko tad balso tie Jūdasa grašu vācēji? ....par kādu valsti?
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Infografikas
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti