Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7
8
Jauktie pāri, grupas kārta #1 02:05 - 04:00

ASV - Olimpieši no Krievijas
Kanāda - Norvēģija
Koreja - Somija
Ķīna - Šveice

Jauktie pāri, grupas kārta #2 13:05 - 15:00

Somija - Šveice
Koreja - Ķīna
Olimpieši no Krievijas - Norvēģija
ASV - Kanāda

Standarta tramplīns, kvalifikācija vīriešiem 14:30 - 14:30
9
Jauktie pāri, grupas kārta #3 01:35 - 03:30

Koreja - Norvēģija
ASV - Šveice
Ķīna - Kanāda
Olimpieši no Krievijas - Somija

Komandu sacensības: Īsā programma vīriešiem un pāriem 03:00 - 06:30
Moguls sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 03:45
Moguls vīriešiem, kvalifikācija 04:45 - 05:30
Jauktie pāri, grupas kārta #4 06:35 - 08:30

Kanāda - Somija
Ķīna - olimpieši no Krievijas
ASV - Koreja
Šveice - Norvēģija

10
Jauktie pāri, grupas kārta #5 02:05 - 04:00

Ķīna - ASV
Norvēģija - Somija
Kanāda - Šveice
Koreja - olimpieši no Krievijas

Sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 03:00
Skiatlons sievietēm 7,5 km + 7,5 km 09:15 - 10:20
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Japāna - Zviedrija

1500 m vīriešiem, priekšskrējieni un pusfināli 12:00 - 12:00
Vīrieši, 1. un 2. brauciens 12:10 - 15:20
500 m sievietēm, priekšskrējieni 12:44 - 12:44
3000m sievietēm 13:00 - 13:00
Jauktie pāri, grupas kārta #6 13:05 - 15:00

Olimpieši no Krievijas - Kanāda

Šveice - Koreja

Norvēģija - ASV

Somija - Ķīna

Sievietes, 7,5 km sprints 13:15 - 14:45
3000m stafete sievietēm, kvalifikācija 13:52 - 13:52
Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

Šveice - Koreja

1500m vīriešiem, fināli 14:22 - 14:22
Standarta tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:35 - 14:35
Standarta tramplīns vīriešiem, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
11
Jauktie pāri, grupas kārta #7 02:05 - 04:00

Norvēģija - Ķīna
Somija - ASV
Šveice - olimpieši no Krievijas
Kanāda - Koreja

Sloupstails vīriešiem, fināli 03:00 - 03:00
Komandu sacensības: Īsā deja deju pāriem, īsā programma sievietēm, izvēles slidojums pāriem 03:00 - 07:40
Sloupstails sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
Skiatlons vīriešiem 15 km + 15 km 08:15 - 10:10
5000m vīriešiem 09:00 - 09:00
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Somija - ASV

Moguls sievietēm, kvalifikācija 12:30 - 13:00
Vīrieši, 3. un 4. brauciens 13:00 - 13:00
Jauktie pāri, taibreiki 13:05 - 15:00
Vīrieši, 10 km sprints 13:15 - 14:55
Moguls sievietēm, fināls 14:00 - 15:40
Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

Kanāda - olimpieši no Krievijas

12
Jauktie pāri, pusfināls #1 02:05 - 04:00
Sloupstails sievietēm, fināli 03:00 - 03:00
Komandu sacensības: Izvēles programma vīriešiem un sievietēm; izvēles deja deju pāriem 03:00 - 06:25
Rampa sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Šveice - Japāna

Sievietes, 10 km iedzīšana 12:10 - 13:00
Moguls vīriešiem, kvalifikācija 12:30 - 13:00
Sievietes, 1. un 2. brauciens 12:50 - 12:50
Jauktie pāri, pusfināls #2 13:05 - 15:00
Vīrieši, 12,5 km iedzīšana 14:00 - 14:55
Moguls vīriešiem, fināls 14:00 - 15:40
Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

Zviedrija - Koreja

1500m sievietēm 14:30 - 14:30
Standarta tramplīns sievietēm, pirmie lēcieni 14:50 - 14:50
Standarta tramplīns sievietēm, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
Latvijas Radio Korejas studija. 18:20 - 19:40
13
Jauktie pāri, spēle par bronzu 02:05 - 04:00
Rampa sievietēm, fināls 03:00 - 03:00
Kombinācija vīriešiem, nobrauciens 04:30 - 06:10
Rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 06:00
Kombinācija vīriešiem, slaloms 08:00 - 09:10
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Kanāda - Somija

Sprints klasiskajā stilā sievietēm, kvalifikācija 10:30 - 11:05
Sprints klasiskajā stilā vīriešiem, kvalifikācija 11:05 - 11:45
500m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
1000m vīriešiem, priekšskrējieni 12:26 - 12:26
Sievietes, 3. un 4. brauciens 12:30 - 12:30
Sprints klasiskajā stilā vīriešiem un sievietēm, fināli 13:00 - 15:00
1500m vīriešiem 13:00 - 13:00
Jauktie pāri, spēle par zeltu 13:05 - 15:20
500m sievietēm, pusfināli 13:11 - 13:11
5000m stafete vīriešiem, kvalifikācija 13:32 - 13:32
500m sievietēm, fināli 14:07 - 14:07
Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

ASV - olimpieši no Krievijas

14
Vīrieši, grupas kārta #1 02:05 - 05:00

Dānija - Zviedrija

Kanāda - Itālija

Dienvidkoreja - ASV

Šveice - Lielbritānija

Pāru slidojumi, īsā programma 03:00 - 06:35
Rampa vīriešiem, fināls 03:30 - 03:30
Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

Zviedrija - Šveice

Sievietes, grupas kārta #1 07:05 - 10:00

Japāna - ASV

Olimpieši no Krievijas - Lielbritānija
Dānija - Zviedrija
Šveice - Ķīna

Ziemeļu divcīņa ST/10km; tramplīnlēkšana 08:00 - 08:55
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Koreja - Japāna

Ziemeļu divcīņa ST/10km; distanču slēpošana 10:45 - 11:45
1000m sievietēm 12:00 - 12:00
Vīrieši, grupas kārta #2 13:05 - 16:00

Kanāda - Lielbritānija

Dienvidkoreja - Zviedrija

Šveice - Itālija

Norvēģija - Japāna

Divnieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 13:20 - 13:20
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Slovākija - olimpieši no Krievijas

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

ASV - Slovēnija

15
Sievietes, grupas kārta #2 02:05 - 05:00

Kanāda - Dienvidkoreja
Dānija - Japāna
Ķīna - olimpieši no Krievijas
Lielbritānija - ASV

Milzu slaloms sievietēm, 1.brauciens 02:30 - 04:15
Vīrieši, 1. un 2. brauciens 03:00 - 05:25
Pāru slidojumi, izvēles programma 03:30 - 06:55
Nobrauciens vīriešiem 04:00 - 06:05
Snovbordkross vīriešiem, priekšsacīkstes 04:00 - 04:00
Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

Somija - Vācija

Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

ASV - Kanāda

Milzu slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 08:05
Snovbordkross vīriešiem, fināli 06:30 - 06:30
Vīrieši, grupas kārta #3 07:05 - 10:00

ASV - Itālija

Norvēģija - Kanāda

Lielbritānija - Japāna

Dānija - Šveice

10 km brīvajā stilā sievietēm 08:30 - 10:15
Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

Norvēģija - Zviedrija

Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Olimpieši no Krievijas - Somija

Sievietes, 15km individuālā distance 10:15 - 12:10
Frīstails sievietēm, kvalifikācija 13:00 - 14:15
10 000m vīriešiem 13:00 - 13:00
Sievietes, grupas kārta #3 13:05 - 16:00

Ķīna - Lielbritānija

Kanāda - Zviedrija

ASV - Šveice

Dienvidkoreja - Japāna

Vīrieši, 20 km individuālā distance 13:20 - 14:40
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Čehija - Dienvidkoreja

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Šveice - Kanāda

Komandu stafete 14:30 - 14:30
16
Vīrieši, grupas kārta #4 02:05 - 05:00

Itālija - Dānija

Norvēģija - Dienvidkoreja

Zviedrija - ASV

Vīrieši, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:10
Slaloms sievietēm, 1.brauciens 03:00 - 04:35
Snovbordkross sievietēm, priekšsacīkstes 03:00 - 03:00
Vīrieši, īsā programma 03:00 - 07:30
Supergigants vīriešiem 04:00 - 06:10
Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

ASV - Slovākija

Snovbordkross sievietēm, fināli 05:15 - 05:15
Slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 07:55
Sievietes, grupas kārta #4 07:05 - 10:00

Dānija - Kanāda

Dienvidkoreja - Šveice

Zviedrija - olimpieši no Krievijas

15km brīvajā stilā vīriešiem 08:00 - 09:50
Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

Olimpieši no Krievijas - Slovēnija

Frīstails sievietēm, fināls 13:00 - 14:20
5000m sievietēm 13:00 - 13:00
Vīrieši, grupas kārta #5 13:05 - 16:00

Japāna - Šveice

Zviedrija - Lielbritānija

Dānija - ASV

Kanāda - Dienvidkoreja

Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:20 - 15:10
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Somija - Norvēģija

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Zviedrija - Vācija

Lielais tramplīns vīriešiem, kvalifikācija 14:30 - 14:30
17
Sievietes, grupas kārta #5 02:05 - 05:00

Šveice - Zviedrija
Olimpieši no Krievijas - ASV 
Japāna - Ķīna
Dānija - Lielbritānija

Vīrieši, izvēles programma 03:00 - 07:25
Slēpošanas sloupstails sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:40
Supergigants sievietēm 04:00 - 05:55
Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

Kanāda - Čehija

Sievietes, ceturtdaļfināli 05:10 - 07:30
Slēpošanas sloupstails sievietēm, fināls 06:00 - 07:35
Vīrieši, grupas kārta #6 07:05 - 10:00

Dienvidkoreja - Lielbritānija

Šveice - Norvēģija

Kanāda - Zviedrija

Japāna - Itālija

Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

Dienvidkoreja - Šveice

Sievietes, ceturtdaļfināli 09:40 - 12:00
4x5km stafete sievietēm 11:30 - 12:45
1500m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
1000m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:44 - 12:44
Frīstails vīriešiem, kvalifikācija 13:00 - 14:15
Sievietes, grupas kārta #6 13:05 - 16:00

Olimpieši no Krievijas - Japāna

Ķīna - Dānija

Dienvidkoreja - Lielbritānija

ASV - Kanāda

1500m sievietēm, pusfināli 13:13 - 13:13
Sievietes, 12,5km distance ar masu startu 13:15 - 14:20
Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:20 - 15:40
1000m vīriešiem, pusfināli 13:43 - 13:43
1000m vīriešiem, pusfināli 14:04 - 14:04
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Olimpieši no Krievijas - ASV

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Slovēnija - Slovākija

1000m vīriešiem, fināli 14:21 - 14:21
Lielais tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:30 - 14:30
Lielais tramplīns vīriešiem, otrie lēcieni 15:30 - 15:30
18
Vīrieši, grupas kārta #7 02:05 - 05:00

Norvēģija - Dānija

ASV - Japāna

Šveice - Kanāda

Milzu slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:00 - 05:10
Slēpošanas sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 05:05
Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

Vācija - Norvēģija

Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
Slēpošanas sloupstails vīriešiem, fināls 06:15 - 07:50
Milzu slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:30 - 08:45
Sievietes, grupas kārta #7 07:05 - 10:00

Lielbritānija - Zviedrija

Kanāda - Šveice

Ķīna - Dienvidkoreja

4x10 km stafete vīriešiem 08:15 - 10:10
Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

Čehija - Šveice

Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
Frīstails vīriešiem, fināls 13:00 - 14:20
Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
Divnieku ekipāžas vīriešiem, 1. un 2.brauciens 13:05 - 15:45
Vīrieši, grupas kārta #8 13:05 - 16:00

Zviedrija - Japāna

Dānija - Dienvidkoreja

Itālija - Lielbritānija

ASV - Norvēģija

Vīrieši, 15km distance ar masu startu 13:15 - 14:15
500m sievietēm 13:56 - 13:56
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Kanāda - Dienvidkoreja

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Zviedrija - Somija

19
Sievietes, grupas kārta #8 02:05 - 05:00

ASV - Dānija

Japāna - Kanāda

Zviedrija - Dienvidkoreja

Olimpieši no Krievijas - Šveice

Akrobātiskie lēcieni sievietēm, kvalifikācija 02:29 - 02:29
Dejas uz ledus, īsā deja 03:00 - 06:45
Slēpošanas rampa sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:25
Sievietes, pusfināls 06:10 - 08:30
Vīrieši, grupas kārta #9 07:05 - 10:00

Itālija - Dienvidkoreja

Zviedrija - Šveice

ASV - Kanāda

Lielbritānija - Dānija

Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
Sievietes, grupas kārta #9 13:05 - 16:00

Lielbritānija - Šveice

Dānija - olimpieši no Krievijas

Ķīna - ASV

Japāna - Zviedrija

Divnieku ekipāžas vīriešiem, 3. un 4.brauciens 13:15 - 16:00
500m vīriešiem 13:53 - 13:53
Sievietes, pusfināls 14:10 - 16:30
Vīriešu komandu sacensības, 1.kārta 14:30 - 14:30
Vīriešu komandu sacensības, fināls 15:36 - 15:36
20
Vīrieši, grupas kārta #10 02:05 - 05:00

Lielbritānija - Norvēģija

Japāna - Kanāda

Dienvidkoreja - Šveice

Itālija - Zviedrija

Dejas uz ledus, izvēles deja 03:00 - 06:45
Slēpošanas rampa sievietēm, fināls 03:30 - 04:55
Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle ASV - Slovākija 05:10 - 07:30
Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
Slēpošanas rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 07:45
Sievietes, grupas kārta #10 07:06 - 10:00

Kanāda - Ķīna

ASV - DIenvidkoreja

Lielbritānija - Japāna

Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Slovēnija - Norvēģija 09:40 - 12:00
Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
Ziemeļu divcīņa LT/10km; tramplīnlēkšana 12:00 - 12:00
1000m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
500m vīriešiem, priekšskrējieni 12:45 - 12:45
Vīrieši, grupas kārta #11 13:05 - 16:00

Šveice - ASV

Norvēģija - Itālija

Japāna - Dānija

Jauktā stafete 2x6 km sievietēm + 2x7.5 km vīriešiem 13:15 - 14:45
3000m stafete sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:50 - 15:45
Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Somija - Dienvidkoreja 14:10 - 16:30
Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Vācija - Šveice 14:10 - 16:30
Ziemeļu divcīņa LT/10km; distanču slēpošana 14:45 - 14:45
21
Sievietes, grupas kārta #11 02:05 - 05:00

Dienvidkoreja - olimpieši no Krievijas

Zviedrija - Ķīna

Šveice - Dānija

Kanāda - Lielbritānija

Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, kvalifikācija 02:30 - 02:30
Īsā programma sievietēm 03:00 - 07:30
Nobrauciens sievietēm 04:00 - 05:50
Skikross vīriešiem, kvalifikācija 04:30 - 05:15
Vīrieši, ceturtdaļfināls Čehija - ASV 05:10 - 07:30
Skikross vīriešiem, fināls 06:15 - 07:55
Vīrieši, grupas kārta #12 07:05 - 10:00

Dānija - Kanāda

Lielbritānija - ASV

Zviedrija - Norvēģija

Dienvidkoreja - Japāna

Vīrieši, ceturtdaļfināls Olimpieši no Krievijas - Norvēģija 09:40 - 12:00
Sievietes, spēle par bronzu 09:40 - 12:00
Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, pusfināli 10:00 - 11:30
Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, fināli 12:00 - 13:20
Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
Sievietes, grupas kārta #12 13:05 - 16:00

Zviedrija - ASV

Šveice - Japāna

Olimpieši no Krievijas - Kanāda

Dienvidkoreja - Dānija

Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, pusfināli 13:22 - 13:22
Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:40 - 16:00
Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, D un C fināli 13:54 - 13:54
Vīrieši, ceturtdaļfināls Kanāda - Somija 14:10 - 16:30
Vīrieši, ceturtdaļfināls Zviedrija - Vācija 14:10 - 16:30
Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, D un C fināli 14:13 - 14:13
Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, B un A fināli 14:52 - 14:52
Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, B un A fināli 15:11 - 15:11
22
Taibreiki vīriešiem un sievietēm 02:05 - 05:00
Slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:15 - 05:10
Kombinācija sievietēm, nobrauciens 04:00 - 05:25
Slēpošanas rampa vīriešiem, fināls 04:30 - 06:00
Paralēlais milzu slaloms sievietēm, kvalifikācija 05:00 - 05:00
Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, kvalifikācija 05:27 - 05:27
Sievietes, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
Slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:30 - 08:40
Kombinācija sievietēm, slaloms 07:30 - 08:45
Komandu sacensības LT/4x5km, tramplīnlēkšana 09:30 - 09:30
500m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
1000m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:14 - 12:14
Komandu sacensības LT/4x5km, distanču slēpošana 12:20 - 12:20
500m vīriešiem, pusfināli 12:42 - 12:42
1000m sievietēm, pusfināli 12:51 - 12:51
Vīrieši, pusfināls 13:05 - 16:00
500m vīriešiem, fināli 13:13 - 13:13
4x6 km stafete sievietēm 13:15 - 14:45
1000m sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
5000m stafete vīriešiem, fināli 13:47 - 13:47
23
Akrobātiskie lēcieni sievietēm, fināls 02:30 - 02:30
Izvēles programma sievietēm 03:00 - 07:15
Skikross sievietēm, kvalifikācija 04:30 - 05:15
Skikross sievietēm, fināls 06:15 - 07:55
Vīrieši, spēle par bronzu 08:35 - 11:30
Vīrieši, pusfināls Čehija - olimpieši no Krievijas 09:40 - 12:00
1000m vīriešiem 12:00 - 12:00
Sievietes, pusfināls 13:05 - 16:00
4x7,5 km stafete vīriešiem 13:15 - 14:45
Vīrieši, pusfināls Kanāda - Vācija 14:10 - 16:30
24
Četrinieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 02:30 - 05:00
Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, fināls 03:00 - 03:00
Komandu sacensības 04:00 - 05:55
Paralēlais milzu slaloms sievietēm, fināli 05:00 - 05:00
Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, fināli 05:15 - 05:15
50 km klasiskajā stilā vīriešiem ar kopīgu startu 07:00 - 10:05
Vīrieši, spēle par zeltu 08:35 - 11:55
Masu starts sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
Sievietes, spēle par bronzu 13:05 - 16:00
Masu starts vīriešiem, pusfināli 13:45 - 13:45
Vīrieši, spēle par bronzu 14:10 - 17:00
Masu starts sievietēm, fināls 14:30 - 14:30
Masu starts vīriešiem, fināls 15:00 - 15:00
25
Women's Gold Medal 02:05 - 05:25
Četrinieku ekipāžas, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:30
Vīrieši, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
30km sievietēm klasiskajā stilā ar masu startu 08:15 - 10:20
26 27 28 1 2 3 4

Vairāk

Medaļas
Medaļas
Kopā
Norvēģija
Norvēģija nor
14 14 11 39
Vācija
Vācija ger
14 10 7 31
Kanāda
Kanāda can
11 8 10 29
ASV
ASV usa
9 8 6 23
Nīderlande
Nīderlande ned
8 6 6 20
Zviedrija
Zviedrija swe
7 6 1 14
Dienvidkoreja
Dienvidkoreja kor
5 8 4 17
Šveice
Šveice che
5 6 4 15
Francija
Francija fra
5 4 6 15
Austrija
Austrija aut
5 3 6 14
Japāna
Japāna jpn
4 5 4 13
Itālija
Itālija ita
3 2 5 10
Olimpiskie Atlētie no Krievijas
Olimpiskie Atlētie no Krievijas oak
2 6 9 17
Čehija
Čehija cze
2 2 3 7
Baltkrievija
Baltkrievija blr
2 1 0 3
Ķīna
Ķīna chn
1 6 2 9
Slovākija
Slovākija svk
1 2 0 3
Somija
Somija fin
1 1 4 6
Lielbritānija
Lielbritānija gbr
1 0 4 5
Polija
Polija pol
1 0 1 2
Ukraina
Ukraina ukr
1 0 0 1
Ungārija
Ungārija hun
1 0 0 1
Austrālija
Austrālija aus
0 2 1 3
Slovēnija
Slovēnija svn
0 1 1 2
Beļģija
Beļģija bel
0 1 0 1
Spānija
Spānija esp
0 0 2 2
Jaunzēlande
Jaunzēlande nzl
0 0 2 2
Kazahstāna
Kazahstāna kaz
0 0 1 1
Lihtenšteina
Lihtenšteina lie
0 0 1 1
Latvija
Latvija lat
0 0 1 1
Elīza Cauce Kamaniņu sports
Martins Dukurs Skeletons
Indulis Bikše Distanču slēpošana
Kristers Aparjods Kamaniņu sports
Andris Šics Kamaniņu sports
Arvis Vilkaste Bobslejs

Vairāk

Sporta veidi
Foto