Gulbis vēlreiz zaudē Tīmam un nesasniedz Nicas tenisa turnīra pusfinālu

Ernestam Gulbim cīņa par Nicas tenisa turnīra uzvarētāja titula aizstāvēšanu ceturtdien Francijā beidzās ceturtdaļfinālā, kur viņš vēlreiz piekāpās austrietim Dominikam Tīmam, liecina rīkotāju informācija. Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) turnīru pamatsacensībās Gulbim vēl ne reizi nav izdevies Tīmu uzvarēt.

Gulbis cīņā pret reitingā 42.vietā ierindoto Tīmu piekāpās divos setos ar 2-6, 4-6. Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Gulbis nodrošināja 45 punktus, taču nākamnedēļ viņam reitingā zudīs pērn iegūtie 250 punkti, tādējādi Latvijas tenisa līderis rangā atkāpsies uz zemākām pozīcijām par pašlaik ieņemto 25.vietu.

Zaudējis punktu jau savā pirmajā servē, Gulbis arī pirmā seta turpinājumā nospēlēja pieticīgi un Tīmu apturēt nespēja. Otrajā setā Gulbis ceturtajā geimā gan ieguva punktu sāncenša servē un ar viena breika pārsvaru panāca 3-1, taču tūlīt zaudēja iegūto un neveiksmīgā turpinājumā nonāca neglābjamos iedzinējos ar 3-5.

Gulbis pret Tīmu cieta trešo neveiksmi ATP turnīru pamatsacensībās un latvietim neizdevās revanšs par šogad Roterdamā piedzīvoto zaudējumu. Vienīgo uzvaru pār Tīmu Gulbim ir izdevies gūt 2012.gadā Vinstonseilemas turnīra kvalifikācijā.

Nicā Gulbis spēlēja trešo reizi karjerā un bija  izlikts ar trešo numuru. Galvenais favorīts bija mājinieks Žils Simons, kurš ATP rangā ieņem 12.vietu, taču savainojuma dēļ izstājās vēl pirms cīņas.

Jau vēstīts, ka pirmajā kārtā Gulbis trijos setos pārspēja Ukrainas tenisistu Aleksandru Dolgopolovu. Nicas turnīrā tenisita jeb māla laukumos spēlētāji sadalīs 439 tūkstošu eiro balvu fondu, bet uzvarētājs svētdien nopelnīs arī 250 ranga punktu.